Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kinek milyen volt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen volt?

Figyelt kérdés

Milyen az első szex avval a nővel aki már szült?


Van valami változás?


2020. aug. 23. 09:52
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Nőként írom: ha császáros, akkor ugyan olyan-nincs változás, ha normál, amit nekem mesélt valaki, meg amit olvasgattam utána, akkor ott sok segítség kell, hogy minden hasonló legyen mint volt.
2020. aug. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Igen. Fejben. Főleg, ha ennyire hülye vagy. Te tuti megundorodsz tőle. Amúgy semmi sem változik, hisz a hüvely elég rugalmas ahhoz, hogy csak addig tágul "gyerekméretűre", amíg a baba ott közlekedik. Nincs ilyen, hogy a szülés után oldalról kell dugni, hogy falat érj, meg ilyesmi. Ha előtte szorított, mint a satu, szorítani fog utána is. Mivel biológiailag sem boot-ol újra a nő - mondjuk a BIOS ilyen tekintetben alapból nem változik Náluk - minden más szexel kapcsolatos testi reakció ugyanaz marad. Azaz ugyanolyan mértékben fog nedvesedni, mint korábban. Amiben viszont lesz módosulás, az a hormonok miatt meg a gyerek miatti hangulat ingadozás. Na ez pár nőnél elég szélsőséges tud lenni. Szóval a szex fizikai része változatlan marad, más kevésbé. Jön az amikor nem akarja, jön amikor elstresszeli, jön amikor megfelelési kényszer miatt önértékelési zavarai lesznek, vagy amikor megfelelési kényszerből kicsit túltolja, és jön az amikor egyszerűen csak "nincs ott" - gondolok itt a koncentrációra .... de ha nagyon behülyül, akkor lesz olyan is, hogy fizikailag nem lesz ott :)))))))

Ugyanez vonatkozik a másik félre is. Mert az ilyen hülye felfogás miatt, hogy arra stresszelsz rá, hogy "úristen, biztos más lesz a punci szülés után" Te fogod magadban tönkretenni az egészet!

2020. aug. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi hogy egyből hülyézni kell..
2020. aug. 23. 10:23
 4/9 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló rossz információt kapott, vagy egyedi esetről beszéltek neki.

A 2. válaszoló tökéletesen leírta, ami az esetek döntő többségében tükrözi a valóságot.

2020. aug. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én mindkettőt császárral szültem mondjuk, de a férjem szerint nincs különbség
2020. aug. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
21%
A kettes tuti hogy nő, mert ilyet csak egy nő ír le. Hogy nincs különbség szülés után? Ha mondjuk 20 évesen szül egy max 3 kilós gyereket max 30 fejmérettel és szerencsés genetikával rendelkezik, akkor idővel regenerálódik a szervezet és visszaáll közel az alaphelyzetbe. De ha 35+ szülsz egy 4 kilós gyereket 36 fejmérettel akkor annak van következménye. Persze vannak erre praktikák hogyan lehet a hüvelyizomzatot erősíteni szülés után és hasonlóak, de soha az életbe nem leszel olyan szűk mint a szülés előtt voltál. A császár az egy egészen más történet, ott nem tágul a hüvelyed a többszörösére és nem kell átpréselned a medencéden egy hatalmas fejet.
2020. aug. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ahogy szules utan sokak hasa is olyan marad, a huvely sem allhat egybol vissza. Csak az a nagy kulonbseg, hogy valaki beletorodik-e, vagy gatizom tornaztatasaval hajlando-e tenni erte. Szerintem a ferjen is mulik, mennyire szeretne s no tovabbra is no lenni.

Genetikai adottsagok vannak persze.

De ha netan nem ugy van minden, ahogy elotte volt, nem kell egybol temetni. A csikok megmaradnak halvanyabban, de a huvelyen lehet dolgozni. Motivacio kell hozza, lehet osszehuzni az izmokat barmikor.

2020. aug. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
Nincs.
2020. aug. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#6, a fejméreteket (30, 36) milliméterben vagy centiméterben érted? Vagy a baba fejméreteire más mértékegység vonatkozik, amiről eddig nem hallottam? Lehet...
2020. aug. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!