Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek ha féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha féltékeny vagyok a párom múltjára?

Figyelt kérdés
Mi 2 éve vagyunk együtt, hamarosan összeházasodunk, páromnak volt előtte egy hosszabb élettársi kapcsolata ahol gyerek is született. Annó láttam közös képeket és nem tudom kiverni a fejemből hogy ők egy boldog család voltak és vele élte azt át a párom amit velem még nem. Mi is szeretnénk gyereket, de előre félek hogy mi van ha nem jön össze.
2020. aug. 19. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Ezen felesleges előre félni. Értékeld, amid van, azzal légy elégedett és boldog. A többi majd alakul
2020. aug. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%

Nem értelek. Sosem voltam senki multjára féltékeny, és ezt vedd szó szerint.


Nem értelek, és sosem fogom megérteni a te fajta embereket.

2020. aug. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

Gondolkozz reálisan! Hogy lehetsz arra féltékeny ami előtted volt?

Te is boldog voltál valakivel, ő is.

Igyekezz olyan boldoggá tenni őt mint ahogy azon a képen láttad és ő is igyekezni fog boldoggá tenni téged

2020. aug. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez irigység. De most megteremtheted a családi idillt vele.
2020. aug. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazából lehet ez hülyén hangzik, de az fáj hogy fiatalok voltak mikor összejöttek, még fiatalon lettek szülők és nekünk ez már sajnos nem adatik meg. Már elmúltam én is 30
2020. aug. 19. 20:17
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld el szegény gyerekének mennyire fájhat, hogy a régi családja szétesett. Szóval nincs itt mire irigynek lenned. Amúgy is egy 30 éves kor után összejött kapcsolat sokkal mélyebb és erősebb lehet bizonyos esetekben mint egy "tini házasság és gyerekek"
2020. aug. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!