Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Prostituáltból lehet jó feleség ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostituáltból lehet jó feleség ?

Figyelt kérdés
Ha valaki egy prostival megismerkedik és jól megértik egymást , elképzelhető , hogy megállja a helyét akár egy házasságban ? Természetesen ezzel együtt , szakítana korábbi foglalkozásával .

#Bagesz
2020. aug. 9. 23:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
80%
Minden elképzelhető, de azért nem ez a valószínűbb kimenetel.
2020. aug. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
29%

Erre a kérdésre a legeslegtutibb választ rajtad kívül senki nem tudja olyan jól, csak te:)


Hát lássuk:D Szerinted?

2020. aug. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
75%
Ezt nem tudni. Van olyan akiből kutyából nem lesz szalonna. De lehet jó feleség belőle ha ķényszerből csinálja amit csinál és ha szeret. De ezerből egy ha ilyen van.
2020. aug. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
60%
Valamiért mindig olyannak képzelem el szakmából kiöregedés okán feleséggé lett prostikat, mint Peg Bundy-t (holott ő nem volt az, csak az a viselkedés meg öltözködés, te jó ég). Csak találnia kell egy Al-hez hasonló balfúrót.
2020. aug. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Nekem nem volt még dolgom prostival . De a helyi kocsmárosunk állítólag nagyon nagy élet tapasztalattal rendelkezik s ő mondta , higgyem el neki , hogy a prostikból lesz a legjobb feleség . Ezért vagyok kíváncsi , mások válaszára is .
2020. aug. 9. 23:26
 6/27 A kérdező kommentje:
( véleményére )
2020. aug. 9. 23:27
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Láttam már rá példát. Rendes, jo, szeretö, megértö feleség lett.
2020. aug. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Régebben volt egy lány , aki nagyon tetszett nekem , igaz ő nem prosti volt , csak egy átlagos , csendes , visszahúzódó , szolid lány . Együtt buliztunk egy általunk kedvelt szórakozó helyen . Egyszer csak eltűnt hosszabb időre s én aggódva kerestem őt . Majd a női wc - böl bújt elő s mögötte egy keménykötésű pasi kísérte , aki fene magasan hordta az orrát . A lány még igazgatta a blúzát s miniszoknyáját és szelíden rám mosolygott , mintha ez természetes lenne ! Én egyből elvesztettem a fonalat , de hamar rájöttem , hogy mi történt még én aggódtam miatta ! Szerintem másodpercek alatt töröltem ezt a lányt a memóriámból !
2020. aug. 9. 23:40
 9/27 anonim ***** válasza:
0%

"Mert a prosti is ember!

Csak éjszaka rendel!

Mert a prosti is ember!

Odateszi magát keményeeeeen!"

2020. aug. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Persze lehet , hogy adnom kellett volna neki még egy esélyt . Vagy csak én voltam nagyon önző és azt hittem , hogy ő csak velem érezheti jól magát - nem tudom . Talán túlságosan is féltékeny típus vagyok s voltam , talán elhamarkodtam az egészet és lehet meg kellett volna beszélnem vele . Lehet , hogy nála ez természetes volt , vagy csak hajtotta a kíváncsiság -stb ...
2020. aug. 9. 23:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!