Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem zavarja ha megnéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem zavarja ha megnéz egy férfi?

Figyelt kérdés
A férjem sosem volt féltékeny típus. De ma megnézett egy férfi erre ezt mondta: “örülj neki ha megnéznek mert k**va jó nő vagy”. Ez nagyon hízelgő meg jólesik. De valahogy mégis zavar, hogy nem féltékeny kicsit sem ha megnéznek. Úgy érzem valahogy, hogy azt gondolja közben, hogy úgysem kellenék másnak. Egyszer egy pasi rámnyomult egy pub-ban. Akkor viszont nagyon ideges lett, de akkor már tapizott a pasi.
2020. júl. 20. 09:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tisztázzuk a dolgokat. A féltékenység az önbizalom hiány jele, nem a szereteté! A pasid szeret és van önbizalma. Te azért féltékenykedsz, mert szereted és nincs önbizalmad. Ne tessék keverni a kettőt. Ha konkrétan rádmászik egy másik pasi, okkal lehet ideges.
2020. júl. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Tehát most tulajdonképpen az a bajod, hogy a pasid nem egy agresszív barom?

Bár tudnálak sajnálni...

2020. júl. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a férjed hozzáálláda korrekt. Ne akard hogy féltékeny legyen mert az nem normális. Egészséges önbizalma van ez alapján. Plusz rádnéz valaki az utcán, mire legyen féltékeny?? A szemére? Vagy egy pillantástól odaveted magad annak a pasinak? Nyilván nem, egy random idegenre aki valszeg soha többet nem lát, meg nem lesz féltékeny mert semmit nem jelent. De ne is akard hogy az legyen.
2020. júl. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Az én férjem sem balhézik soha. Mindig megjegyzi , hogy ez meg az megnézett, vagy próbálkozott. De ő büszke, nem balhézik, annyit mond, hogy mit számít hányan nézegetik az étlapot, ha csak én rendelhetek róla.

Ez sokkal szimpibb mintha kiakadna ha csak rámnéz valaki

2020. júl. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Én megszoktam, hogy nézik a barátnőimet. Meg eleve tudom, hogy mennyit érek, és ő is, így nem lép le.
2020. júl. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Persze igazatok van. Nem azt varom el, hogy agressziv legyen nyugi. Bar ha belegondolok valoszinu en sem vernem nagy dobra ha ot nezne meg valaki. Inkabb buszke lennek ha valaki megnezi a ferjemet mert jokepu es az enyem. Nagyon nem gondoltam bele a dolgokba de igy, hogy valaszoltatok mar mashogy latom :)
2020. júl. 20. 10:31
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Bevallom, engem zavarna, hogy nem zavarja. Nem kell féltékenynek meg agresszívnak lennie egyáltalán, de ENGEM is zavar, ha megnéznek. Ha neki az én frusztrációmra az a reakciója, hogy büszke, mert látják "kit kúrogat", az elég lealacsonyító.
2020. júl. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Mert ha zavarná, mivel lenne neki jobb? fölöslegesen stresszelne azon, hogy vadidegen emberek hogy viselkednek. Ennek mi az értelme?
2020. júl. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%
Ha meg zavarná, akkor az lenne a baj 😂😂
2020. júl. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Röhögjetek ki, de nekem bejönne, vagyis izgatónak találnám, ha megtudnám hogy a feleségemet dugja egy pasi. A feleségem jó nő, ezért valószínű hogy egy jó pasi dugná. Szóval lehet hogy én is egy véglet vagyok. Sőt, én még végig is nézném! Nem trollkodom, tényleg így érzem!!!
2020. júl. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!