Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok egy olyan nőről, aki csak azért akart második gyereket, hogy legyen testvér, de utána nem bír el kettővel, és állandóan a nagyszülők vagy a testvére segítségét kéri, mert neki ez már sok?? (40 feletti a nő)
2020. júl. 7. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy felelőtlen volt és nem gondolkozott előre.
2020. júl. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Felelőtlen, és csak beakarta magát biztosítani a kapcsolatába. 40 felett második gyereket szülni szerintem az már késő.Még ha most ez divat is, mint látható a kérdező esetében. Az is más ha korábban jönnek a gyerekek, és úgy bírja a terhelést..
2020. júl. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Kicsit elszámította magát. Megérteném, én egyke vagyok és jobb lett volna, ha van testvérem. Ha lesz egyáltalán gyerekem, akkor nem akarom, hogy egyke legyen ő is.

Egyébként meg én nem vájkálok mások életében és nem azon csámcsogok, hogy egyesek milyen döntést hoztak az életükben, ami nem vált be. Valahogy le tudom kötni magam a saját dolgaimmal. Szerintem ez nem nagy ügy, hogy annyit kéne gondolkodni rajta.

2020. júl. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Én egyszerűen nem tudom elhinni, hogy ezt valaki nem látja előre. Ilyen esetet én még csak akkor láttam ha az első gyerekkel is a töke kivolt és már azt se bírta. Olyat még sose láttam, hogy az első gyerekkel könnyen boldogul, egy álom az egész, imádja az anyaságot de a másodikat mégse bírja már el. Nem hiszem el, hogy valaki komolyan gondolja, hogy ilyen esetben jó ötlet a második gyerek.

Én ezt gyűlölöm, nekem ez önzőség. Ha már az első gyerek tönkretesz (természetesen én is tönkreteszem emiatt őt) akkor minek vállalok másodikat hogy azt is tönkretegyem? Én biztos vagyok benne, hogy azért vállalta a másodikat mert az elsővel se akart foglalkozni és majd hátha ellesznek együtt és nem kell velük foglalkozni. Sajnos nagyon sokan vállalják emiatt a másodikat.

És lehet mondani, hogy jajj miért kell mások életében túrkálni de basszus 2 kis életről van szó akiket meg fognak nyomorítani, lehet hogy egy életre. Emellett semmilyen jóérzésű ember nem tud szerintem elmenni. Ki nem állhatom a gyerekeket de akkor is felcsesz ha valaki önző módon vállal gyereket és elhanyagolja őket.

2020. júl. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Hjaj, hogy ez milyen gyakori... Tele van ilyenekkel a környezetem. Testvér az kell, mert hogy néz már ki, ha egyke a gyerek. De valójában egyel se bírt, akkor is folyton rinyált, a környezete első őszinte reakciója az újabb baba hírére az volt, hogy minek?? Tipikus olyan emberek, akik nulla önismerettel és gondolkodással élnek úgy, ahogy "kell", akkoris, ha beledöglenek. Hát, egészségükre.
2020. júl. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Felelőtlen, önző, szànalmas stb. Szóval semmi jót.
2020. júl. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!