Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért hazudik megint? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudik megint? Miért nem akar itthon lenni velünk?

Figyelt kérdés
Úgy volt, a héten szabadságon lesz (vállalkozó). Tegnap belázasodtam, hánytam, borzasztó szarul voltam. Kértem, masszírozza meg a derekam, mert nagyon fáj, a láztól volt. Közölte, hogy ő most nem fogja. Az egy dolog, hogy egy teát, egy pirítóst nem csinált. Ma úgy volt, strandra megyünk. Persze nem lett belőle semmi. Ő inkább elmegy a műhelybe. Hiába kértem, maradjon itthon, itt is van olyan dolog, amit meg tud csinálni. Szerinte direkt vagyok beteg, mert azt élvezem, hogy sajnálnak. Kérleltem, de elment. Majd jön. Ebből megint egész napos munka lesz.
2020. júl. 6. 10:15
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Sajnos már hozzászoktam. Azt mondta, hogy én csak azért csinálom, mert másként nem figyel rám senki és így kiharcolom magamnak a figyelmet. Pedig csak annyit szerettem volna, ha ő kicsit foglalkozik velem.
2020. júl. 6. 11:20
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakinek ennyire teperni kell a figyelméért, az nem túl jó. Persze vannak olyan esetek is, amikor valakinek a világ figyelme sem elég, az pedig egy idő után fárasztó tud lenni a másiknak. Bármelyik is legyen, picit el kéne gondolkodnod a miérteken. Neked van munkád, elfoglaltságod, barátaid?
2020. júl. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Van munkám, persze, dolgozok teljes munkaidőben. Sajnos egyedül sehova nem szoktam menni, mert a gyerkőcöt nem tudom hova tenni.
2020. júl. 6. 11:54
 14/21 anonim ***** válasza:
70%
Sajnálom, jobbulást kívánok neked!
2020. júl. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
61%
Ha sokszor sokat panaszkodsz, azt is meg lehet unni.
2020. júl. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Na várj.

Te nem az a kérdező vagy aki kiakadt, hogy miközben beteg, a párja nem marad mellette egész napra a szobába?

2020. júl. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jókívánságot!

Nem, sosem akarnám, hogy egész nap mellettem üljön. Csak egy kicsi kedvességet, odafigyelést szerettem volna. Olyanra gondolok, hogy hoz nekem ropit pl. Vagy csinál egy pirítóst, teát. De most elmondta, hogy én szabotálom a szabadságot és direkt beteg lettem. És ő minek legyen itthon. Mondtam neki, hogy csinálja meg az ágyat, amire 3 éve várok. Azt mondta, hogy ha már ennyi ideje várok, akkor várhatok még.

2020. júl. 6. 13:19
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

"Mondtam neki, hogy csinálja meg az ágyat, amire 3 éve várok. Azt mondta, hogy ha már ennyi ideje várok, akkor várhatok még."


Ezek után én azt mondanám neki, ha megkérdezi mi az ebéd, hogy várjon ő is 3 évet amíg megfőzöd. Ez az ember se nem tisztel, se nem szeret már. Nem minden a pénz, ha ő nem akar több időt tölteni veletek, vagy van valakije, vagy menekül otthonról. A barátnőm férje is ilyen, már 3 gyerekük van és megszakad a szívem amikor látom a szomorú arcát. Ne szülj több gyereket, hogy ha megérik benned az elhatározás tudj elválni. A rosszhoz nem éri meg ragaszkodni.

2020. júl. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Nem szülök több gyereket.

Én vagyok a szar és hisztis, mert szóvá mertem tenni azt, hogy elvileg szombattól szabadságon vagyunk mindketten. Ennek örömére ő szombaton, tegnap és ma is elment dolgozni. Mert én értsem meg, hogy múlt héten nem lett kész a dolgával. És ez nem csak most van így, ez állandóan így van. Nincs egy olyan hétvége, szünet, semmi, amit hármasban el tudnánk tölteni, mert ő elmegy itthonról. Most is készültünk, hogy strand, mozi, minden félét csinálunk. Ma már jól vagyok, elmehetnénk zárt fürdőbe, akárhova, de nem. Egyszerűen hányok tőle, hogy nekem kell a jófejnek és megértőnek lenni. De 20 év alatt elfogyott a türelmem.

Ma ismét összevesztünk, neki az egészből annyi jött le, hogy én azt várom, hogy engem állandóan simogasson valaki, meg balhézhassak. Pedig nem vágyom arra, hogy állandóan tutujgassanak. Csak legalább mikor beteg vagyok, akkor kicsit kedvesebbek legyenek velem. Vagy ez nagy kérés?

2020. júl. 7. 07:36
 20/21 anonim ***** válasza:
Párom egy időben folyton utazások, nagyobb események előtt lett beteg. Emiatt bukott annak idején egy fontos tanulmányi versenyt is. De kellett már visszamondanunk nyaralást, wellnesst is. Soha nem jutott eszembe bántani emiatt. Volt, hogy hajnali 2kor mentem le az éjjelnappaliba neki kóláért, hogy megnyugodjon a gyomra, mert odáig folyamatosan hányt. Ha az ember túlhajtja magát, nem ritka, hogy szabadság alatt lebetegszik, ezen én is átmentem egy időben, mikor se nappalom, se éjjelem nem volt. Amint pihenni tudtam, felment a lázam, lerobbantam. Javasolnám, hogy keress egy gyerekfelvigyázót, ha meggyógyultál, hogy magad lehess. Pláne, hogy ennyi gondod van, amikkel foglalkoznod kell. Utána pedig gondold át a kapcsolatodat is. Én nem maradnék, mert nem ilyen életet képzelek el magamnak. Nekem a havim egy időben olyan durva volt, hogy remegtem, öklendeztem (nem volt semmi komoly fizikai oka, valószínűleg ásványianyag hiány, meg a laktóz intoleranciám játszott össze, és súlyosbította a fájdalmaimat). Párom folyton mellettem volt, ha tehette. Rohant, bármit kértem. De olyan szinten, hogy a második ilyen alkalommal már nekem volt kellemetlen. Mai napig alap, hogy olyankor jobban odafigyel rám, pedig már jelentősen jobban vagyok azokon a napokon. Ha csak rosszabb, nehezebb napunk van is jobban figyelünk a másikra és segítünk, hogy legalább az este kellemesebb legyen. Te nem akarsz ilyen kapcsolatot? Ha de, akkor tenned kell érte. Ha párod nem nyitott erre, akkor mással.
2020. júl. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!