Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen férfi az olyan ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bernadett199504 kérdése:

Milyen férfi az olyan ?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Barátnőm 6,5éve van együtt a párjával. Két évvel ezelött született meg a gyermekük. Egy valami hiányzik mégis a kapcsolatukból a házasság. Barátnőm elmondta nagyon nehéz családi háttere volt a párjának ill.egy ideig nehéz anyagi háttere is volt a fiúnak. Mégis arra vár barátnőm ,hogy megléte a kezét. Szerintem aki eddig nem kérte meg a párja kezét és a fiú hitegeti is abból nem lesz házasság. Nektek mi a véleményetek?
2020. júl. 5. 17:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Én soha nem értettem, hogy miért olyan fontos összeházasodni, kislány koromban sem álmodoztam menyasszonyi ruháról meg nagy napról. Azt gondolom, hogy ez sok nőnek valami drága hóbort.

Mondjuk azt is hozzá kell tennem, hogy én nem hiszek a holtodiglanban.

2020. júl. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Talán el kellene mondania, hogy miért fontos ez neki. És hogy esetleg egy szimpla két tanús esküvővel is beérné. Sok esetben azért várnak a párok, mert nincs pénzük lagzira.
2020. júl. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!