Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért áll a férjem rangsorában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért áll a férjem rangsorában mindenki előrébb, mint én és a gyereke?

Figyelt kérdés
Gondolok arra, hogy ő autószerelő. A mi autónk hónapok óta szar, leginkább fékbetét kellene bele, de nem csinálja meg. A szomszéd asszony szól neki, rögtön kész a kocsi.
2020. jún. 5. 08:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
89%
A gyerek előtt segített, csinálta a háztartást? Ha nem akkor nem tudom mit vártál és minek szültél neki.
2020. jún. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
43%

A férjed dolgozik, neki sincs szabadideje. Te otthon vagy feltételezem, ergó neked van időd. Igen, a gyerek mellett is.


Minél többet dolgozik, annál többet keres és gondolom kell a pénze, mert a gyerek az nő és kell neki ruha, kaja stb. Ha nem keresne pénzt, akkor az lenne a baj.


Harmadik verzió: a háta közepére sem kívánja az állatkertet ami otthon van és amikor lehetősége van, akkor menekül. Én erre tippelek.

2020. jún. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok itthon, dolgozom én is teljes műszakban.
2020. jún. 5. 14:22
 14/17 anonim ***** válasza:
80%

Úgy válaszolok neked, hogy az én párom is autószerelő, vállalkozó.

Nálunk is gyakran az a helyzet, hogy a saját autóink kerülnek a fontossági sorrend végére, mert ahogy írták már előttem is, a suszternek is lyukas a cipője. De persze azt már nem tartom normálisnak (és nálunk azért ilyen elő sem fordul), ha ez odáig fajul, hogy a fékkel vagy más hasonló létfontosságú alkatrésszel legyen baj, és ne csinálja meg belátható időn belül.

Azon viszont ne csodálkozz, hogy nem töri össze magát a gyerekkel kapcsolatos feladatok elvégzésében... Te akartad a gyereket, nem ő. Biztosan úgy véli, hogy ha annyira akaratad, akkor gondozd is te, csak őt hagyd vele békén. Erre számíthattál volna, mielőtt ilyen körülmények között, tudván tudva, hogy ő nem akarja, mégis szültél neki. Sajnos ez is tipikusan az a helyzet, amikor mindenki rosszul jár, de igazán a gyerek szívja meg...

2020. jún. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez tipikusan annak a mintapéldája, hogy a férj nem akar gyereket, de a feleség rábeszéli. Nem azért vállalt veled gyereket, mert akart vele foglalkozni, hanem mert nem akart újra a párkereséssel bajlódni. Gondolta felcsinál, aztán nem nyaggatod utána. A pasik ilyenkor csak azt nem gondolják végig, hogy mi lesz a születés után.

Hallottam már olyat pasiktól, hogy hideg zuhanyként érte őket a terhesség, mélységesen csalódtak. Azt hitték, hogy pár év próbálkozás után úgysem jön össze. Utána meg benne maradtak a csapdában amit maguknak ástak azzal, hogy nem mondták el, nem akarnak gyereket.

2020. jún. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
60%
Ugy latom nem érdeklitek. Azt nem ertem minek savazni a kérdezőt olyan nincs ha valaki nem akar gyereket rabeszelem, meg ilyenek. Ez azert mennyire egy sunyi viselkedes mar. Ha nam akar nem csinal. Ha meg ennyire nem egyeznek a szándékok gyerekcsinalas helyett lehet szétmenni es masik part talalni aki hasonlo velemenyen van. De ez a legundorítóbb hogy megcsinaljuk es a felelosseget lepasszoljuk. Egyértelműen menekül.
2020. jún. 6. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Miböl gondoljátok hogy a férje nem akart gyereket???Mert igy viselkedik???És hány olyan apa van aki akarta aztán mikor meglett elmúlt a lelkesedés?Na meg hát nem egyedül a kérdező volt ott ha annyira nem akart gyereket akkor húzott volna gumit.Ne védjük már mert egy sz@r apa és férj ezzel hogy nem akarta.Van megszületett felelősséggel tartozik iránta ja és ha megnő és sz@rik az apja fejére majd öregemberként ő fog a legjobban panaszkodni hogy a gyerek feléje se megy.
2020. jún. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!