Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Valjunk el? Nem ertem, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valjunk el? Nem ertem, mi tortenik?! Olyan, mint egy rossz alom

Figyelt kérdés
Egy honapja hazasodtunk ossze. A ferjem egy nappal az eskuvo elott megijedt, nem tudja megmagyarazni, miert. Az eskuvo napjara letisztazta magaban a dolgokat, megkert, menjek hozza. Kisirt szemmel, cseppet sem boldogan, elmentem az eskuvore. Azota iszonyuan paraszt modon viselkedik velem, mindenen uvolt, mindenfele rohadt kvanak elhord, mert rossz a kedve. Nem ertem, mi tortenik, de mar elni sem tudok igy.
2019. aug. 16. 16:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
El kellene válnotok. Nem értem a férjed, de az tuti, hogy nem teszi boldoggá a nász, ahogy téged sem. Nem szeret, nem tisztel téged.
2019. aug. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Rockarc ***** válasza:
100%

"mindenfele rohadt kvanak elhord"

Nekem ebbol az jon le, hogy megcsalt teged. Altalaban azzal szoktak tamadni, ami foglalkoztatja oket. Ez megmagyarazna miert fordult ki magabol. Nem kerdes, hogy mit kell tenned.


43F

2019. aug. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az esküvő előtt kellett volna leülni vele és faggatni, mi baja. Mert így, az látszik, nem igazán tisztázta le magában a dolgot, csak nem mert visszatáncolni esküvő előtt egy nappal. Szerintem nem gondolta jól át rendesen, és te sem, ha azután, hogy beijedt, mégis hozzámentél.
2019. aug. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!