Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehet azt áthidalni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet azt áthidalni, ha én a kicsit durva szexet szeretem, a férjem viszont csak a sima szexet?

Figyelt kérdés
2019. aug. 12. 12:15
1 2
 11/13 Diazepam ***** válasza:
100%
Nem szexeltetek az esküvő előtt? Vagy mi?
2019. aug. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
51%

Én értelek. Mindig benned volt ez a dolog, és egyre inkább érzed hogy úgy lenne neked igazán jó.

Én is szeretem ha kicsit durvább, a párom partner benne és ennyi év után már érti a jelzéseimet mikor - hogyan szeretném.

Gáz hogy a férjed nem partner, nem megsértődnie kéne hanem örülnie hogy erről is őszintén beszélsz vele és együtt megoldást találnotok. Jelentsen már annyit neki a házasságotok hogy nem úgy viselkedik mint egy duzzogó gyerek, hanem együtt megoldást keres veled. A bilincs meg mellharapdálás a legtöbb férfit izgatja, nem megsérti... Ha nem foglalkozik ezzel, elkezd kisiklani a házasságotok.

Ne hagyd rá, beszélj még erről. Mondd el neki hogy nem arról van szó hogy nem tud rendesen megd...ni, hanem néha neked kell egy kis extra és szeretnéd ha megpróbálná.

2019. aug. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
51%
Miert lenne kamu, az elejen meg a misszionarius is izgato de aztan mar egyre tobb fantazia kell fura hogy a ferjed nem igy gondolja
2020. márc. 8. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!