Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért van az, hogy egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyes feleségek másodállásokba, felesleges pénzhajhászatba kergetik a férjüket ahelyett, hogy beérnék egy szerényebb életszínvonallal?

Figyelt kérdés

2019. júl. 26. 21:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Gondolom senki nem akar eltartani egy ffit.

Havi 100 ezret felesznek alapbol

2019. júl. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
48%
Te vagy az irattáros?
2019. júl. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Tessék? Milyen irattáros? Ezt most nem vágom. Én tanító vagyok, alsós gyerekeket tanítok.
2019. júl. 30. 10:34
 14/15 anonim ***** válasza:
Férfiként mindig arra törekszem, hogy jobb életszínvonalon éljek, új ruha, eszköz, külföldi nyaralás, amiért mindent megteszek a munkahelyemen, hogy feljebb lépjek. Ha számodra jó a megszokott színvonal, keress olyan nőt aki ugyanúgy gondolkodik, bár szerintem mindenki igyekszik előre haladni. Olvastam, hogy tanár vagy, amely sajnos nagyon alulfizetett szakma (engem részben ez tartott vissza hogy az legyek), így sajnos megértem, hogy sokaknak kevés az a fizetés.
2019. szept. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megértő válaszodat, annyit pontosítanék, hogy nem tanár vagyok, csak tanító. A tanár felső tagozaton vagy középiskolában tanít, s általában csak kétféle tantárgyat, én alsós gyerekeknek tanítom majdnem az összes tantárgyat. Nagyon szeretem ezt a korosztályt, kisfelmenő rendszerben dolgozom, évek óta mindig 3-4. osztályban tanítok.
2019. szept. 5. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!