Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit tennétek ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ebben a helyzetben? SOS

Figyelt kérdés
Bicsi rossz kategóriába soroltam.A férjem tá jöttem hogy,hazudik fennt van egy közösségi oldalon ahol közössen fennt vagyunk.Látom sűrűn femmt cseten,ő persze letagadja.El megy inkább vendégségbe máshová mint hogy a gyerekkel és velem legyen,gondolom.Persze rossz bizonyìtani nem tudom, ő mindent tagad.Bár szerintem olyan nincs hogy csak úgy "véletlen" legsen fennt egész délelőtt cseten.Ő el megy,csavarog titokban a közös gyerekkel meg én vagyok egész nap mivel őt itthon hagyja velem.Amìg persze nekem nem,lehet olyan szabad időm szinte semmi mint neki.
2019. júl. 24. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Akkor elmesélek valamit.

Nénémmel akartam beszélni. Tanácstalan voltam, hogy munkában van e (ott nem jut nethez), vagy alszik e? Látom a kis zöld pöttyöt. Ó akkor hívhatom mert fent van.

Hát nem. Felébresztettem.

2019. júl. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

Hát, szerintem a közös profil eleve hülyeség, max. 70 éven felülieknél tartom elfogadhatónak, akiknél az egyik nem tudja kezelni a netet, ezért a másikkal együtt kezelik. Másnál nagyon gáznak tartom a közös profilt...

Na mindegy, lépjünk túl ezen... nekem anyám jön azzal folyton, hogy miért van éjjel háromkor a gyerekem messengeren, mert ő látja a zöld pöttyöt... fenéket van fenn, rég alszik, telefonja 3 méterre tőle, töltőn. Ne higgy a zöld pöttynek!

2019. júl. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy barátomtól gyakran kapok üzenetet kora reggel, mert állítólag zöld pötty van a nevem mellett pl. hajnal 5-kor. Elárulom, nem vagyok fent olyankor, de mégis zöld az a fránya pötty.

Lehet, hogy csetel, de ezt elég egyszerűen tudod ellenőrizni. Felmész egy gépről a facebookra, ott megnézed az üzeneteket. Ha közös a profilotok, látni fogod, hogy üzenget-e.

2019. júl. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a zöld pötty tényleg nem megbiizható! Én most is fent vagyok és anyum profiljának a zöld pöttye világiit. Pedig ki van jelentkezve a profiljából és itt főz mellettem.
2019. júl. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!