Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Segítség! Eljegyeztek! Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Eljegyeztek! Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Csak a félreértés elkerülése végett, nem arról van szó, hogy nem örülök neki, sőt nagyon is, csak azt nem tudom, hogy kezdjünk neki a szervezésnek. Bár nem azonnal tervezzük az esküvőt, talán még 1-2 évet is várhatunk vele. Azt tudom, hogy nem akarok megbízni vele senkit, szeretném, ha mi magunk intéznénk mindent. De hol is kezdjem? Ja, és szerintetek milyen zene kell egy lagzira? Muszáj a hagyományos, lakodalmas? Vagy van más lehetőség is? Minden tippet szívesen várok!
2010. júl. 7. 11:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A zenében valóban jobb inkább a násznép ízlését előnyben részesíteni.Még mindig jobb ha a vőlegény táncol kicsit unott arccal az udvariasság kedvéért, minthogy csak az ifjú pár táncol felhőtlen jókedvvel és az egész vendégsereg pedig ül.:)

Én is azt tanácsolom,hogy ha ilyen sok időd van,akkor olvass nagyon-nagyon sokat a témáról.Nézegess ruhákat,csokrokat,meghívószöveget....Az esküvő előtt akkor már elég lesz kb fél évvel elkezdeni szervezni,mert akkorra már mindenről annyira határozott elkébzelésetek lesz,hogy mindenről tudni fogjátok hogy mennyit,milyet és hogyan akarjátok.

Viszont ami a leg fontosabb:ha ti fogjátok állni az esküvőtöket,akkor már most kezdjetek rá spórolni.

A zenére visszatérve,lehet hogy nem szereti igazán a párod a lakodalmas zenét,de mikor majd mulat a nép,ő is élvezni fogja.Vinni fogja magával a hangulat.

2010. júl. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Itt is vannak jó tanácsok, én innen néztem ki egy csomó trükköt, igaz nem a szevezkedés legelején ;)


[link]

2010. júl. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!