Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tegyek? Visszamondta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Visszamondta a vőfély a lagzinkra való felkérést,2 hét múlva lenne az esküvő.

Figyelt kérdés
Abszolút tanácstalan vagyok.Munka miatt mondta vissza,behívták szombat éjszakára dolgozni az állandó munkahelyére.És mivel ő volt az első akit felkértünk,így nem is néztünk mást.Mindenki le van már foglalva...Ha tudtok valami jó ötletet,azt nagyon megköszönném!!!:(
2010. jún. 30. 14:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
a vőfély az nem családból kell legyen?
2010. jún. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Igen,szerintem elég baj,mivel neki kellene levezényelnie az egész esküvőt.A násznépet valamennyire irányítani kell,és azért a hangulatot is alakítani kell néha.

Pl:Vacsi után fel kell egy kicsit ébreszteni a népet.

Na meg nem egy szimpla esküvőre készülünk,hanem egy igazi "odacsapós" vidéki lagzira...

2010. jún. 30. 14:45
 13/22 anonim ***** válasza:
55%
Családból kéne eredetileg, vagy nagydumás haver stb. Csak új módi "venni egyet". Én csak azt nem értem, ha egy ilyen ember sincs, aki tudna vőfélykedni (magyarul baromira nem egy olyan társaság) akkor minek erőltetni, hogy poénos beszédeket nyomjunk, meg játékokat csináljunk meg ilyenek.
2010. jún. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha az ország másik végében laknál tudnék ajánlani neked, de így sajnos, nem tudok segíteni, szerintem is kérdezzétek meg, hogy Ő kit ajánl!


ma 14:39 igen ez elég nagy gond, igazi jó lagzi nincs vőfély nélkül...számomra...

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eskuvo__9..

2010. jún. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
14:39-nek szántam az előbbi kommentet!
2010. jún. 30. 14:46
 16/22 anonim ***** válasza:
69%

Igazi falusi lagzi nincs jó vőfély nélkül, ne a buta játékokra kell gondolni, meg a netről betanult szövegre, azt én utálom, nem mindegyik olyan, vannak vérprofik is. Kikérést nem is tudom, hogy lehetne megcsinálni vőfély nélkül, nagyon szép beszédet tud mondani.

Egy városi lagziba ahol nincs menet, meg kikérés, csak kocsiból ki meg be, meg valami béna dj zene, nem lakodalmas, ott valószínűleg nem is hiányzik annyira.

2010. jún. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

14:46!

A társasággal nem lesz gond,de nem szívesen kérnék meg senkit a családból,hogy bocsi de van 2 heted hogy felkészülj az egészre....

A másik pedig az:Nem érezném jól magam,ha valamelyik családtagom,barátom "dolgozna " azon az este.Nekik az a dolguk hogy jól érezzék magukat,és ünnepeljenek...szerintem.

2010. jún. 30. 14:50
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan!A vőfély az ifjú pár helyett emeli szavát, vagyis őket képviseli.És vicces versikékkel, beszólásokkal szórakoztatja időnként a násznépet.Egy vőfély manapság azért az 1 napért amit végigvőfélykedik 30-40.000.-Ft-ot zsebel be azért a cirka 20 órányi talponlétért.De hallottam már 70.000.-Ft-ért szájaló vőfélyről is.Muris lenne ezt a fajta verselős búcsúszövegeket és poénokat egy családtagtól, vagy havertól elvárni.Persze ingyé....Nem?Egy vőfélynek születnie kell a vőfélykedésre, voltaképpen tehetségesen kell szavalnia verselnie, szépen hangosan tisztán beszélnie.Ilyen egy jó vőfély.
2010. jún. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Debrecenben a klinikán dolgozik egy vőfély.A főtőben,remélem nem írok hülyeséget,de ha jól emlékszem így mondják.A nevére nem emlékszem,de 4 éve nekünk Ő volt a lagzinkon.Azt tudom,hogy nagy bajuszos pali.
2010. jún. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Utsónak..én nem tudom a mi vőfélyünk hol dolgozik állandó melóhelyen de az is nagy bajuszos volt és valamilyen Lajosnak hívták..istenkém, hogy nem jut eszembe..na felhívom a volt férjemet és hátha ő emlékszik rá..iszonyú jó vőfély..debrecentől negyven kilóméterre egy kis faluba volt a lagzink és borzasztó jól csinálja a dolgát..ami fontos..nem iszik és folyamatosan rendez mindent...figyelmes és nagyon vicces pali..
2010. júl. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!