Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Sima anyakönyvvezetői esküvő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sima anyakönyvvezetői esküvő hogy zajlik?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül? Mik a szokások? Ide is szoktak esküvői csokrot vinni?
2010. jún. 22. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz felhajtást, akkor nem kerül semmibe. Két tanuval odamentek, az anyakönyvvezetö megkérdezi a szükséges kérdéseket, a megfelelö válaszok esetén házastársaknak nyilvánit benneteket, beirja az anyakönyvbe, aláirjátok - ennyi volt. Ha beszédet, zenét, pezsgöt, stb akarsz, akkor azt ki kell fizetni.
2010. jún. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan talán csak falun van még, hogy nem kerül semmibe..az első esküvőm olyan volt, ingyen volt a szertartás csak a pezsgőt kellett vinni..azóta viszont eltelt kilenc év..most lesz a második esküvőm, városban és bizony nincs ingyen...a zenéért is fizetni kell, ha verset akarsz akkor azért is..ha pezsgőt te viszed a felszolgálási díja 2500/üveg, kész rablás:( szokás esküvői csokrot vinni én viszont nem viszek mert most nem akarok..lesz helyette legyezőm..de ami még kell két tanú anyakönyvi kivonattal együtt..gyűrűk..bár arra azt mondták anélkül is összeadnak a lényeg a papírok rendben legyenek..ha elvált vagy akkor már bejelentkezésnél kérik a papírt az előző esküvői helyszín anyakönyvi hivatalaból amin rajta van, hogy ekkor meg ekkor elváltál stb..személyi, anyakönyvi kivonatok ilyenek..
2010. jún. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

ma 22:27-es: olvasd már el, hogy mit irtam (az elsö vagyok): az esküvö ingyenes - ez nem falu vagy város kérdése, hanem ez az alapszolgáltatás - DE ha akarsz felhajtást is, AKKOR azért kell fizetni.

Tehát mégegyszer: az hogy összeeskessenek - azaz hogy megkérdezi, hogy "el akarod venni/hozzá akarsz-e menni, illetve hárastársaknak nyilvánitom" ingyenes,

VISZONT azene, pezsgö, beszéd már nem.

2010. jún. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondd már ezt nekem..itt van előttem az esküvői megrendelő....Győrben lesz az esküvőnk a legkisebb teremben...és ha nem kérek semmit se pezsgőt se semmit akkor is fizetni kell a teremért...mondom ilyen címszó alatt: Terem, szerzői jogdíj: 6800 ft!!
2010. jún. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
Nem kell terembérletet fizetni, ha CSAK ketten meg a tanuk vannak - a hivatali szobára nem kell fizetni.
2010. jún. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2010. jún. 23. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!