Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Fekete fehér menyasszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fekete fehér menyasszonyi ruhát hol lehet venni/kölcsönözni?

Figyelt kérdés
Saját tapasztalat lenne a legjobb

2018. márc. 26. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt nagy fakszni az esküvőm, a ruha volt az egyetlen "heppem". Én ezt kaptam nővéremtől ajándékba, Vera Wang. Itthon csak a klasszik kollekció volt beszerezhető akkor, a "White", így az enyém Londonból származik, ott próbáltam és ott is igazították rám (annyiból könnyű dolgom volt, hogy nővérem ott élt/él). Evvel persze most akkor lehet nem sokat segítettem. Josephine volt a modell neve. Sosem tudtam mást elképzelni, csak feketés árnyalatút, pedig nem volt sem punk, sem gótos hangulatú az esküvőnk, hagyományos és kicsi. Megértelek abszolút, rám sokan hülyén néztek, hogy miért akarok én ilyet, pedig szerintem meseszépek, nálam más alapszín szóba sem jöhetett volna. Szépek azok is, amiken a derék részen a megkötő "szalag" a fekete, pont nemrég futottam valahol bele, megpróbálom kideríteni hol és akkor megírom a szalon nevét, biztosan nem csak az az egy fekete-fehér modelljük van.
2018. márc. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!-:)
2018. márc. 26. 11:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Magyarországon nem gyakori, még külföldön sem olyan egyszerű beszerezni.

A helyedben én varratnám a ruhát. Az tökéletesen fog állni, hiszen rád készítik és úgy alakítod, ahogy te elképzelted. Árban is kedvező, hiszen kb annyiba kerül varratni, mint kölcsönözni, csak ezt utána megtarthatod :)

2018. ápr. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!