Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi az első teendő esküvőszerve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az első teendő esküvőszervezésben?

Figyelt kérdés
Nemrég kérte meg a kezem a párom. Én szeretném még idén a lagzit, nem nagyot, szolid esküvő lenne. Mi az első lépés, amit meg kell tennünk? Önkormányzat? templom? Vagy étterem lefoglalása?
2010. máj. 24. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

neten vannak ingyenes esküvőszervező programok

be kell írni hogy mikor lesz az esküvő és kiadja mit mikor kell lefoglalni stb...

2010. máj. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, de én az anyakönyvvezetővel kezdeném, mert ott az időpontok le vannak rögzítve előre. Először is el kell dönteni, hogy hol akartok esküvőt, melyik önkormányzatnál, kint vagy bent, háznál vagy hivatalos helyen, ugyanis az anykönyvvezető most már akárhova elmegy. rengeteg pénzt spórolhattok, ha igénybe veszitek barátok segítségét bármiben, pl ha van zenész ismerős, ő zenéljen, ha van akinek sok virága van, őtőle hozzatok virágot, stb. Mi iszonyú kisköltségből kihoztunk egy elég nagy esküvőt így. Mellesleg nem kell a megszokásokhoz ragaszkodni, mi pl délelőtt kezdtük, estére vége lett, így í nászéjszakánk nyugodt volt és felhőtlen, a vendégek pedig haza tudtak menni. Teljesen felesleges kiadásnak tartom vendégeknek szállodaszobákat bérelni pl.
2010. máj. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hoppá! Milyen jó ötletet mondtál! hamarabb kezdeni. És pontosan hogyan zajlott nálatok ez? Köszike :D
2010. máj. 24. 14:25
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedves első! :) Linkelnél egyet, mert engem is érdekelne, de nem találtam... :(
2010. máj. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem én vagyok az első válaszoló, de tudok linkelni.


[link] - Innen le lehet tölteni.


Én csak ezt ismerem. Ha van másik is, az is érdekelne. Nem rossz ez a program, csak túl egyszerű, nem lehet vele mindent megtervezni. De azért a teendőket szépen leírja.

2010. máj. 25. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyébként, ha olyan helyen akarjátok tartani az esküvőt, akkor nagyon gyorsan le kell foglalni a helyszínt. Gondolok én felkapott étteremre vagy másféle helyszínre. Mert ha nem vagytok elég gyorsak, lehet, hogy ott már nem lesz hely a nyárra. (Tudom, nem nagy esküvőt írtál, de a városunkban van olyan helyszín, ami egyedülálló az egész Földön, mégsem drága.)
2010. máj. 25. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi így csináltuk, mindenféle esküvőszervező bevonása nélkül:

anyakönyvvezető--étterem (és zene..)--tempom--ruhapróba hegyek és cipő!!(de olcsóbban jössz ki szerintem, ha varratod)--koszoróslányok..meghívás..ruha..stb., meghívókat intézni--virágost is kell keresni (neked a csokor, asztaldíszek, stb.)--közben intézhetitek a nászutat--mikor már mindenki visszajelzett hogy ott lesz, akkor ismét étterem: létszám, asztalok elrendezése..kisebb-nagyobb apróságok, amiket szeretnétek...menü kiválasztása, itt fontosnak tarom megjegyezni, hogy ha van esetleg "beteg" ember a meghívottak között, akkor rájuk is gondoljatok pl: cukorbeteg, lisztérzékeny, vega..őket simán meg lehet kérdezni, hogy "Mit szeretnél enni?Mert....ez lesz a kaja"--torta intézése.

Azt hiszem mindent leírtam és abban a sorrendben ahogy mi csináltuk. Sok boldogságot kívánok nektek!!!

2010. máj. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!