Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan lehet szolidan szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet szolidan szép esküvőt tartani kb. 10-12 fővel?

Figyelt kérdés
Milyen ruhát vehetek fel,ebédet vagy vacsorát szokás tartani?Mi a nap menete ebben az esetben?Stb,stb.Előre is köszi!
2008. okt. 18. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk kb 16an voltak. Nekem volt szép menyasszonyi ruhám, otthon készülődtem, sminkes, fodrász stb. A párom anyuéknál volt. A házasságkötő teremben találkoztunk délután, utána elmentünk fényképezkedni, mejd egy étterembe vacsorázni:-) Volt torta meg minden ami kell:-)
2008. okt. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerűen.Nekünk is kb ennyien voltak de nagyon jól sikerült és meg volt minden ami kell.Feleségem kölcsönzött menyasszonyi ruhát 50eFt lett volna mondta,h ő nem ad annyit csak 30eFt-ott azt mondta a hölgy oké:D+3eFt kiegészítők és 3eFt a cipő.Hihetetlen de így volt.Nekem meg volt az öltönyöm csak egy szép nyakkendőt kellett vennem és egy kiegészítőt,3200Ft volt.Kislányom volt a koszorús lány a ruha és a kiegészítő 6500Ft volt.A polgármesteri hivatalban a ceremónia,pezsgő,virág 25eFt volt.Fényképész 20eFt-ba került és csak a polgármesteri hivatalban csinált szép fotókat.Virágcsokor 12eFt volt.Autó ami minket vitt a rokonok biztosították és a sajátjukat használták az ebéd helyszínére.A torta két emeletes volt és ajándékba kaptuk.Ja a fodrász kért a feleségem,lányom,anyám,anyósom hajára 20eFt-ott.(amúgy Hajas László tanítvány és szalonjában dolgozó ismerős volt)Az ebédért 26eFt volt borravalóval együtt 30eFt.A menü szabadon választott volt,egy leves és egy második.Az ital is szabadon választott volt.Pezsgőt ajándékba kaptuk a tulajtól külön pénzt nem kért a rendezvényért.Másnap volt az egyházi.Ez is szolid volt.Csak szülők és testvérek voltak jelen.Pontosan 14 fő.Szép volt szolid de mégis jól sikerült nagyon boldogok voltunk(vagyunk).A pénzt inkább a baba majdani érkezésére szántuk.A baba azóta világra jött és mindene meglett ami a kezdetekhez kellett.Nem vagyok híve a nagy pompának és a felesleges pénz kidobásnak.Igaz mi is egyszerű emberek vagyunk.
2008. okt. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!