Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Júliusi esküvőn a vőlegénynek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Júliusi esküvőn a vőlegénynek milyen ingje legyen?

Figyelt kérdés
Hosszú újjú illik ,de nyár közepén abban megpárolódik.Ti betartanátok hogy mi illik,vagy inkább fontosabb lenne hogy ő is túlélje az esküvőt?
2010. máj. 23. 00:18
 1/8 anonim válasza:
Fehér.
2010. máj. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne azzal foglalkozz, hogy mi illik, hanem hogy mit szeretne. Hőgutát tényleg nem éri meg kapni a divat miatt.
2010. máj. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hosszú legyen, de ha rövid akkor vegyen zakót, csak simán a rövid nem "esküvős"
2010. máj. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A ceremonian gondolom ugyis rajta lesz a zako, utana meg szerintem siman lehet rovid ujjas ingben.

Minek fojon?!

Ez a TI napotok! Hat erezzetek is jol magtokat! ;)

Vagy mit szeretnetek? Nem lenne zako a meleg miatt a ceremonian sem, csak ingbe lenne? Igy erted a kerdest?

2010. máj. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Te, voltam én már olyan esküvőn nyár közepén, hogy szakadt az eső, és majd megfagytunk. Szerintem készüljetek hosszúval és röviddel is, és akkor eldöntitek, amikor már tudjátok, milyen idő lesz.
2010. máj. 23. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne legyen rajta ing, úgyis bele fog izzadni
2010. máj. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A párom ragaszkodik hozzá hogy hosszú újjú legyen,mert az illik,én próbálom lebeszélni,mert egyébként sem bírja a nyári hőséget.

Én is úgy gondolom hogy a ceremónián úgyis lesz rajta zakó,utána pedig simán lehet rövidben.

2010. máj. 23. 19:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ő döntse el, miben akar lenni. Ha nem valami drága beruházás az ing, és mégis előtte meggondolja magát, neki könnyű dolga lesz. Ne te öltöztesd, önálló felnőtt ember, legalábbis jó esetben. :-)
2010. máj. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!