Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyi ruhát keresek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyi ruhát keresek, kismama vagyok, ötletek?

Figyelt kérdés

Kicsit el vagyok keseredve, hogy kismamáknak alig van szép menyasszonyi ruha. Pedig annyira szeretnék én is gyönyörű menyasszony lenni. Amit találtam arra azt mondta a varrónőm, hogy csúnya és olyan leszek benne mint egy pók.:-(

(Ez lenne az: [link] (3.ruha))

Tudnátok valami tényleg, igazán szépet ajánlani?


2010. máj. 17. 11:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 3. kép valóban nem tetszik, de az utolsó az jó lenne egy kismamának!
2010. máj. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
na, igen! látom már mi az én bajom! Vannak linkek ahol nem ez a "pocit minél jobban lehessen látni- típusúak vannak, és ezek totál máshogy néznek ki, egész formásak....köszi, én "lemaradtam" a divatban....:)
2010. máj. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a linkeket és a véleményeket! Annyira örülök, hogy vannak szép kismami ruhák!:-) Amikor mi házasodunk akkor leszek 33 hetes kismama....szóval lesz pocak nem kicsi.:-))
2010. máj. 17. 12:18
 14/14 anonim válasza:
100%

Szia!

Én is kismama vagyok.Nekünk június 5.-én lesz az esküvőnk.Én ezen az oldalon lévő rózsaszín ruhát varratom fehérben,mell részén csipkével és csipke bolerót hozzá.Nagyon szép ruha.Gyönyörű anyagot találtam hozzá és varratással együtt kb 10-12ezer Ft lesz.

Itt a link:


[link]

2010. máj. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!