Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem sokára lesz az esküvőm!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem sokára lesz az esküvőm! Megnéznétek a ruhákat? Véleményt is kérnék! :-)

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat! ilyen lesz a ruhám: [link]
2010. máj. 15. 13:30
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
a menyasszonyi ruha gyönyörű :) De a koszorúslány az nem annyira tetszik :-(
2010. máj. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Hu köszi nagyon szép ez a haj! Még nagyon nem is gondolkodtam el a hajakon de ez nagyon szép!
2010. máj. 15. 14:00
 23/28 anonim ***** válasza:
66%
Gyönyörű ruha!! És a koszuruslányoké is nagyon cuki! :) Szerintem olyan kis sütik :D Énis ilyet akarok :D:D
2010. máj. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak 4-5 éves koszorúslányaid lesznek, akkor elképzelhető, bár nekem úgy összességében sem tetszik az a ruhatípus.

A Tied jó.

2010. máj. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem tündériek a kis koszorúslány ruhák. "kár", hogy az én koszorúslányaim már felnőttek :)))

És hogy csak fiúk vannak a rokonságban 10 év alatt...

2010. máj. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon szép lesz a ruhád. Biztos mesésen fogsz kinézni. És a koszorúslány ruha is szép lesz. Sokan szeretnének hasonló esküvőt.Nagyon sok boldogságot kivánok nektek!
2010. máj. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 13:57 vagyok:)


Nincs mit, imádom az esküvőket, annak ellenére, hogy alig voltam 1-2-n kiskoromban..de a esküvőnek a jelentése, amit szimbolizál, a fontos döntés, a ruhák, a násznép...stb...imádom...én majd egyszer én is férjhez akarok menni:)


A hajaddal kapcsolatban tudom ajánlani a www.hajam.hu oldalt, ahol a fejlécek között megtalálod a hajkeresőt. Itt mindenféle tulajdonságot be tudsz állítani a tökéletes frizura megtalálásához, többek között a hajszínt, a hajhosszt, azt hogy esküvőre szeretnéd, + hogy konty legyen, vagy leengedett stb.

Sok sikert és sok boldogságot a házassághoz:)

2010. máj. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Nekem egy kicsit túl sok a ruhád. a felső rész szép, az alsó is, de szerintem elég lenne csak önmagában azok a virágok vagy nagy foltok nélkül. sztem ezekkel a diszekkel pontosan a finomsága tűnik el a ruhának. a koszorúslánykák ruhája egyszerű, de egyáltalán nem rossz, és valóban aranyosak lesznek mindenben.


Graulálok nektek és sok boldogságot!

2010. máj. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!