Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Pici esküvőn kellemetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pici esküvőn kellemetlen lehet a hangulat elvált szülők miatt?

Figyelt kérdés

A szüleim elváltak már jó 10 éve, és azóta egyáltalán nem beszélnek egymással. Nincs botrány ha összefutnak, de nem hajlandóak két szónál többet váltani. Egymás új párját is kölcsönösen utálják. Most tervezzük az esküvőnket, és a párommal mindketten pici, családias hangulatút szeretnénk. Polgári szertartás, majd egy vacsora egy elegáns étteremben. A gondot csak az én szüleim jelentik. Kicsit félek, hogy nem fogja-e elrontani a hangulatot a közöttük lévő feszültség.

Összesen 17 vendég szerepel a listánkon, ez így áll össze:


A párom részéről: anyukája (apukája már sajnos nem él), nagymamája, a nővére és a férje, 2 legjobb barátja


Az én részemről: anyukám és a párja, apukám és a felesége, nagymamám, nagynéném, unokatestvérem és a felesége, 3 legjobb barátnőm


Szerintetek egy ilyen kicsit társaságban nagyon kellemetlen, ha 4 ember ki nem állhatja egymást?


2017. febr. 26. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem esküvő előtt hívd el mind a négy embert egy étterembe, és menj el a pároddal, és mondd meg nekik, hogy számodra akár kis esküvő, akár nem, egy nagyon fontos nap, és kérd meg őket, hogy a nézeteltéréseket legalább erre a napra tegyék félre. Egyből esküvőre vinni őket így elég necces. Ha meg ezek után is botrányt csinálnának, nem kapnának sok szerepet az unokájuk felnevelésében, ez biztos.
2017. febr. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerencsére egyikük sem az a botrányt keltő típus, ettől nem félek. A kínos, fagyos csöndtől annál inkább, ami mindig körülveszi őket. Nem akarom, hogy ez megmérgezze a mi nagy napunk hangulatát is.
2017. febr. 26. 22:15
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ültetéssel próbálj akkor inkább játszani. Mondjuk nagyon kevesen vagytok, de próbáld őket messzebbre rakni, és ha valakivel külön-külön jóban vannak, akkor melléjük.
2017. febr. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Beszélgetniük nem kötelező, beszélnek majd a többiek, szerintem nincs ezzel baj, jó lesz.
2017. febr. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk hasonló a helyzet. Pici esküvő, vőlegényem szülei elváltak már nagyon régen. Én is sokat vaciláltam rajta. Párom biztosított róla,hogy nem lesz gond velük, de azért én is úgy gondolom,hogy a terem két végére lesznek ültetve, ahonnan egymásra sem látnak.
2017. febr. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is az ültetéssel trükköznék.

Lehetőleg ne egymással szemben és ne közvetlenül egymás mellett üljenek.

Ha lehet egy oldalán üljenek az asztalnak, de ültess közéjük másokat. ÍGy nem kell tudomást sem venniük egymásról. :)

2017. febr. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Követni fogom a tanácsokat, és minél távolabb ültetni őket egymástól, aztán reméljük nem lesz gond. Köszi mindenkinek! :)
2017. febr. 28. 20:05
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez a helyzet. Már azon kiakadt a nagymamám hogy apámat meghívtam. De apám eljön, és nálunk kerti parti lesz, ugyanúgy 17 fővel.

Az esküvőszervező mondta nekem, hogy gondoljunk bele, főleg elvált szülőknél, gyakorlatilag ez az egyetlen alkalom, amikor így összejön a család, hiszen semmilyen más alkalomkor nem ünnepeltek így együtt. Ha lesz gyereketek, és akarsz nekik mutatni családi képet, ezt fogod elővenni, hiszen mindenki rajta van. Ki tudja lesz-e még ilyen alkalom, erre a pár órára félre kell tenni a 20 éves vitákat. Én ezt elmondtam a családnak és mindenki megértette és igazat adott nekem. Remélem viselkedni fognak :) Sok boldogságot nektek.

2017. márc. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt gond. Ha képesek a szüleid viselkedni, akkor nálatok sem lesz. Esetleg pár szóban beszélj velük erről. Ők meg a párjaikkal. Amúgy mi is hajszál pontosan 17-en voltunk:)
2017. márc. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!