Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van olyan oldal, ahol igyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan oldal, ahol igyen asztaldekort lehet rendelni? Linkelnétek?

Figyelt kérdés
Ilyen dekor lesz az esküvőnkön, és van ott egy gyertyatartó (?) rózsaszín csíkos. Hol lehet ilyet (olcsón) beszerezni? Linkelnétek? Már körbenéztem a városi dekorboltokban, de nem találtam. Amúgy milyen az asztal? Elbírna még valamit? Köszi: a menyasszony.
2010. ápr. 26. 14:41
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi: itt a link... [link]
2010. ápr. 26. 14:43
 2/6 anonim ***** válasza:

Lementettem, és fölnagyítottam a képet. 3 db pink tárgyat látok, ebből 2 db alacsony, négyszögletes mécsestartó, pink szalaggal körbekötve. A harmadik, a magas, nem tudom, hogy mi lehet, az valami homokfújthatású izé, ráadásul a fölső karimája nincs egyvonalban, tehát, mintha valami kiötőféle lenne. Váza biztos nem, mert az a zöld üveg)

Ha ezt a hatást szeretnéd elérni, akkor asztalonként 3 db mintanélküli, egyenesfalú átlátszó vagy homokfújt üvegeszközt kell beszerezned, és kell hozzá 1 és 3 cm széles selyem, vagy organzaszalag.

Az asztal pont olyan, amilyenre terítve van, délutáni csevegős összejövetelre, -kávéval, aprósüteménnyel. Nekem az ünnepélyesség hiányzik belőle, a háromszál gerbera a borosüvegutánzatban -igaz mostanság ez divat -kicsit olyan éttermis, mármint kockásabroszos, plusz ami a kertben nő.

Ünnepélyesség. Az amit még elbírna ez az asztal.

a deköratőr

2010. ápr. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!


Éppen a könnyedség lenne a cél. Elég fiatalok is vagyunk. Nem gondoltam, hogy krém-bordó pl. a megfelelő. Nekem (!) az túl mély, gyászos. Mi is gondoltunk arra, hogy gerbera (?) helyett pink rózsákat rakunk. Szerintem néhány dekorkövet is elbír az asztal. :) Ki mit gondol?

2010. ápr. 26. 18:56
 4/6 anonim ***** válasza:

..még mindig az előbbi...

csak gratulálni akarok, hogy biztos vagy a stílusban, amit szeretnél közvetíteni az esküvőd napján (is)

nagyon kevesen vannak ezzel így, tapasztalatom, hogy mindent bele, ami "szép" persze, hogy kinek mi a szép, az már más dolog és egyáltalán nem törődnek azzal, hogy a dekorációs elemek paszolnak-e egymáshoz, vagy sem.

Visszaolvasva, kicsit undoknak tünt a lálaszom, ezt kompenzálandó, küldök linkeket. Törtem a fejemet, hogy miképp segíthetném az elképzelésedet, mivel nem tudom, merre élsz, nem próbálkozom budapesti lelőhelyek felsorolásával, ajánlom inkább a tutit, ahol viszonylag olcsó és könnyed, fiatalos termékeket lehet beszerezni.


[link]



[link]



[link]



[link]



[link]

a mécsestartók verhetetlen áron vannak, viszont kétoldalas ragasztószalag mindenképpen kellene hozzá, hogy a pink masnit megtartsa, mert nem egyenes a fala lecsúszik a szalag. A szögletes váza a kedvencem, fehér kövekkel bármilyen virág mutat benne (perzse, anélkül is) :))

2010. ápr. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2010. ápr. 28. 11:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a magas fehér egy menühenger,amely pauszpapírból van, alján és tetején pink taft szalaggal. Benne mécsessel, esti fényben nagyon hangulatos. Én is szoktam ilyet csinálni esküvői dekornak.
2010. máj. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!