Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ciki ha vacsorakor veszek fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha vacsorakor veszek fel egy vastag pulcsit?

Figyelt kérdés
Lagziba megyünk 7végén és nagyon fázós vagyok ha lehet most mégjobban.Nadrágot vettem ami kényelmes és elegáns de vastag blézert nem találtam, így egy vékonyat veszek fel aláöltözök az esküvőn, de félek fázni fogok később mert azért nem vehetek alá pulóvert.
2008. okt. 2. 11:07
 1/10 anonim válasza:
100%

Dehogy ciki!Én most voltam lagziba és egyáltalán nem öltöznek már elegánsan az emberek,sőt inkább elég lazán :)

Azt vedd fel ami meleg és kényelmes,most ez a legfontosabb és senki nem fog megszólni miatta.

2008. okt. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg tudom erősíteni én is, amit az előttem szóló írt. Én nagyon meglepődtem, mikor öltöny és kosztüm helyett a legtöbb ember sima hétköznapi viseletben, sőt volt olyan, aki haspólóban (bár csinosan) vagy metálos polóban "mert" részt venni az esküvőn. Jó régen voltam már én is lagziban, nade ilyet???:D Semmi feltűnő nem lesz a pulcsidban, ne aggódj! Ha meg sokan lesztek kis helyen, akkor fel is melegszik a helyiség hamar, nem fogsz fázni szerintem:)
2008. okt. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki!!!

Amúgy amikor volt az esküvőm, én még mondtam is a vendégeimnek, hogy mindenki azt vegyen fel, ami kényelmes neki!! Nekem ne szenvedjen egész éjjel öltönyben, ha utálja, inkább jöjjön farmerban!

Így aztán teljesen vegyes volt az esküvőmön az öltözködés :) de ez így volt jó :)

Üdv!!

2008. okt. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem étteremben lesz hanem egy úgymond idézőjeles raktárépületben és nem tudjuk milyen lesz vagy egyáltalán lesz e fűtés.Meg aztán nem merek táncolni úgy ereszd el a hajmat módon ahogy szoktam máskor(merthogy nagyon szeretek mulatni)de így meg inkább majd csak lassabbat táncolok(még vigyáznom kell nagyon csak 10 hetes a kicsikém)és többnyire szerintem beszélgetünk a csajokkal és üldögélek, ezért gondolom hogy fázni fogok.De köszi a válaszokat meggyőztetek.
2008. okt. 2. 11:48
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, én két hete voltam esküvőn. A terhesnacit még én is könnyen megoldottam és hozzá illő felsőt is, kifejezetten szexinek és csinosnak éreztem magam ahhoz képest, hogy a pocakom már fél méterrel (túlzással persze, de hatalmas) jár lassan előrébb, mint én... :-)

Viszont a blézerrel én is bajban voltam, ezért terhes kiskabit nem akartam venni, mert az egy vagyon, normálból amit össze tudtam gombolni a pocakomon az hatalmas volt vállban és bő volt a karomon. Mivel a régi blézerjeim még jók rám, csak a pocakomon nem érnek össze, így azok közül választottam és vettem fel egyet. Teljesen jól nézett ki együtt, nem tűnt úgy, hogy kinőttem volna, igaz, én nem gombosat választottam, hanem olyan típust, amit eredetileg is csak mell alatt kell összekötni egy selyemszalaggal, de a szalag alatt és felett egyébként is szétnyílt. Nem kötöttem össze, de szerintem teljesen jól nézett ki.

Ettől függetlenül bedobtam a kocsiba az egyetlen vastag kötött kardigánt, ami összeér a hasamon, anyukámtól nyúltam le, mondanom sem kell, hogy nem az én stílusom és nem is érzem jól magam benne, de ha hideg van, akkor inkább abban vagyok, minthogy fázzak. Az esküvőn is simán magamra vettem volna, ha kell, az sem érdekelt volna, hogy ki mit szól, de egyébként sem lehet kifogása senkinek sem ez ellen.

Szerintem aki volt már terhes tisztában van vele, hogy hidegben sokkal nehezebb csinosan öltözködni (kivéve, ha van nem kevés pénzed, hogy terheskabit, blézert vegyél magadnak, amit hordasz maximum két hónapig), nyáron nekem sokkal könnyebb volt.

2008. okt. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó vagyok. Most olvasom csak a kommentedet, hogy tíz hetes vagy, azt hittem eddig, hogy te is a nagy pocakod miatt öltöznél nehezebben, de akkor ezek szerint még nem...

Így viszont bocsi, hogy ilyen hosszan fejtettem ki a történetemet.

2008. okt. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is most olvastam a kommentet. Ha raktár lesz, akkor szerintem még arra figyelj, hogy ne kis topánkát vegyél fel, vagy ha igen, vigyél magaddal másikat, nehogy a lábad kezdjen el fázni és felfázz!!
2008. okt. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem baj hogy hosszan fejtetted ki számítani lehet ugye még áprilisig a karácsonyi ünnepségekre, szilveszterre, esetleg még egy esküvőre(úgyis mindenki mostanában blondul meg a baráti körünkben beleértve saját magunkat is( már túl vagyunk rajta))meg még ki tudja milyen programra amire most nem számítok és ugye a hasam nem áll meg itt meghát már most is kicsit púpos gondolom készíti a helyet a picur úgyhogy jól fognak még jönni ezek a tanácsok. köszi
2008. okt. 2. 12:06
 9/10 A kérdező kommentje:
bocsi bolondul
2008. okt. 2. 12:07
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem ciki.
2008. okt. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!