Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nemsokára összeházasodunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemsokára összeházasodunk a párommal, mit vegyek fel, csak mi meg 2 tanú lesz jelen?

Figyelt kérdés
Van egy kosztümöm,fekte,rózsaszin csik van benne 2 db.Ciki ha abban lennék,vagy inkább valami világos v.fehér szinű ruha legyen rajtam????????????
2008. szept. 29. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Én nem lennék feketében ez esküvőm napján...azért mégis csak egy fontos alkalom...valami világosba öltözz, ha nem szeretnél fehér kosztümöt akkor halvány barackszin esetleg vajszin...de NE LEGYÉL FEKETÉBEN

Sok soldogságot:)

2008. szept. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Ha te nem érzed cikinek, akkor egyáltalán nem az. Abban legyél, ami neked tetszik és amiben szeretnél. Ha nem akarsz pluszban költeni erre és te meg vagy elégedve a kosztümöddel, akkor menj abban.

Az én esküvőm jó két hete volt, én fekete nadrágban és fehér felsőben voltam egy boleróval, ruhát nem akartam felvenni, mert babát várok és úgy éreztem, hogy ekkora pocakhoz nem előnyös egy fehér ruha. Nálunk a család is ott volt, mégsem éreztem hátrányát annak, hogy fekete naci volt rajtam, pedig nekem is volt aki azt mondta, hogy ne legyen rajtam egyáltalán fekete.

Rá egy héttel ismét voltam esküvőn, ott a menyasszonyon egy sötétbarna estélyi volt, szintén nem volt ellene kifogása senkinek sem.

2008. szept. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Szia.


Szintén a fekete mellett szavazok,én is feketében voltam(én ugyan vettem újat,mert amik voltak,már nem voltak alkalomhoz illő állapotban),de annyira tetszett az a kosztüm,hogy feketét választottam,barackszín blúzzal nagyon szép képeink lettek.Az a lényeg,hogy Te jól érzed magad benne,és az sugározzon rólad,hogy EZ A TE NAPOD,ne pedig az,hogy valamibe(még ha ruha is) kényszerből bújtál bele.


Sok boldogságot,egy happy feleség:Lizy

2008. szept. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Feketét nem illik esküvőre felvenni, főleg a menyasszonynak nem.
2008. szept. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

szia!


Rajtam halvány kék és fehér kombinációja volt. Szerintem valami világosabbat válassz! De ha mégis úgy döntesz , hogy a feketét veszed fel akkor is az a lényeg, hogy ez a te napod és jól érezd magad.

2008. szept. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem is válassz világosabb színt, ha nem akarsz fehéret, akkor egy szép vajszínű, vagy bézs, esetleg halványsárga kosztümöt vagy ruhát (ha nem akarsz klasszikus menyasszonyi ruhában lenni).

Persze a Te döntésed, de én a helyedben, és persze ha megteheted anyagilag, lehet hogy erre az alaklomra vásárolnék egy külön ruhát, ami AZ ESKÜVŐI RUHA, és nem a már meglévő kosztümben mennék.

2008. szept. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Attól is függ,hány éves vagy,esetleg hányadik esküvö.Szerintem is azt vegyél fel amiben jól érzed magad.Nekem 2 éve volt az esküvöm,de alig vártam,hogy felvehessem az esküvöi fehér"hercegnöi "ruhát.A mai napig örzöm a szekrényben.
2008. szept. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Epp a kosztumre gondoltam meg az elozo oldalt olvastam csak, azt nem amit piciben irtal (fekete....)

Fekete kosztumot ne vegyel fel az eskuvodre, a feketet azt temetesre veszik fel!

Ausztriaban voltam egy eskuvon es a menyasszony mar masodszor ment ferjhez, ezert egy feher kosztumben volt, a legegyszerubb amit eltudsz kepzelni.

Szerintem keress valami feher esetleg nagyon halvany kosztumot, de mindenkepp olyat amit ki tudsz hasznalni kesobb is!

Nyugodtan kerdezd meg az anyakonyvvezetot is, tudod o sok menyasszonyt lat, es lehet hogy ad egy jo otletet!

Esetleg ha olcsobb akkor varras magadnak!

2008. okt. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!