Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ajánlanátok szép helyszíneket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajánlanátok szép helyszíneket hangulatos étteremmel?

Figyelt kérdés
Kis esküvőt tervezünk vacsorával, max 30-40 fővel. A szertartást lehetőleg szabadtéren szeretnénk, tehát olyan éttermet keresünk, aminek van egy kis udvara kerttel esetleg tóval/terasszal, szép kilátással. A Nagyvillámot néztük ki Visegrádon, de az étteremről írt vélemények sajnos nem győztek meg. Valamilyen hasonló adottságokkal rendelkező helyet ismertek, ahol kedvesek és jól is főznek? A város mindegy, egy szép helyszínért hajlandóak vagyunk utazni :) Köszönjük!
2016. jún. 11. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Budapesten a Koronakert étterem. Csinos kis kert, nagyon udvarias, figyelmes pincerek, isteni fincsi kaja és nem egy nagyon durván drága hely. A kedvenc ettermem :)
2016. jún. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt mondják Kanada szép ilyenkor.


Viszont ha félretesszük a viccet, akkor dolgoztam már a Nagyvillámban és nekem kifejezetten pozitív tapasztalataim vannak.

2016. jún. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a veresegyházai Holdfény éttermet ajánlom. Gyönyörű kertje van és a terasz is nagyon jó 40 főre (mi hetvenen voltunk ott, ha még 2 asztal lett volna, az már kissé leszakadt volna az eseményektől) A pincérek segítőkészek, udvariasak, az étel bőséges és finom, az árak tisztességesek.

Akik rendesen dolgoznak, azok megérdemlik, hogy jóhírüket keltsük!


Voltam esküvőn Visegrádon, ott a Reneszánsz étteremben.... gyönyörű a hely, azonkívül más pozitív dolgot nem tudok hozzátenni.

2016. jún. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Zila kávéház és Krisztina étterem.

Nekünk ott volt a télikertben, gyönyörű, isteni a kaja, első osztályú a kiszolgálás, és persze a sütiket is intézték, sőt virágost is ők ajánlottak. Külön dekoros nem is kellett :D

2016. jún. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
KisVilla - Biatorbágy
2016. jún. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!