Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Létezik olyan, hogy az esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy az esküvői frizurámat és sminkemet már felöltözve a menyasszonyi ruhámban csinálják meg?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom másképp megoldani az idő szűke miatt, nagyon korai időpontban van az esküvőm. A ruhám fűzős, a szalonos szerint 1 óra lesz felvenni. Fél 8-ra megyek kozmetikushoz, fél 9-től fodrász, fél 10-re végzek, 10-re pedig már a város másik végén kell legyek fotózáson. Egy kastélyt béreltünk ki jó pénzért, így is össz-vissz 2 óránk lesz jó esetben a fotózásra, utána rohanunk át fél 1-re a házasságkötőbe!
2015. júl. 11. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nem akarod az egészet újra átszervezni, hogy ne kelljen ennyit rohanni? így egy kicsit elveszti az egész a varázsát...


én tuti előbb fodrászhoz mennék, mert míg ott mossa, fújja, cincálja, addig elfolyhat a smink. neadjisten a ruhát is összekeni.


és ha csak úgy beesel fotózásra, akkor látszani fog a kisugárzásodon a feszültség. hiába makulátlan a ruha meg talán a smink is, Te nem leszel olyan felszabadult.


miért ne fotózkodhatnátok a házasságkötés után? amikor az látszik majd az arcodon, hogy, igen, megtörént, MOSTANTÓL vagyunk egy pár.


én székely vagyok, és felénk az a szokás, hogy házasságkötés után az ifjú pár eltűnik fotózkodni, ezalatt a vendégek pedig táncolnak, sütiznek, kezdik a mulatozást, és vacsora időre már megérkezik a pár is.

2015. júl. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem mossák a hajamat, csak sütik! Nálunk nem lesz nagy felhajtás és csak egy ebéd lesz, jórészt idősek a meghívottak, így aztán semmiféle mulatozás nem lesz. Esküvő után átsétálunk az étterembe és megebédelünk. Ennyi.
2015. júl. 11. 14:31
 3/8 anonim ***** válasza:

és ha az ebéd után mennétek fotózásra? ha úgyis rövid ebéd lesz, akkor még hosszú a nap vége.


persze a Te döntésed :) a lényeg, h ne stresszeld túl, ha marad az eredeti felállás. és ha fehér ruhában ülsz be a székbe, akkor vigyázzon rá nagyon a fodrász és a sminkes :)

2015. júl. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Annyira nem lesz rövid. Estig tervezzük. A fotóst pedig nem szeretnénk megvendégelni. :) A mandátuma csak a ceremóniára szól és az előtte való fotózásra.
2015. júl. 11. 14:39
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

nyugalom nem tart 1 óráig max 20 perc ha szeretnéd küldök egy linket privát üzenetben. Ha besegít a fotós is akkor 10 perc és kész


Ne parázz nyugi ;-)

2015. júl. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tuti nem tart egy órát felvenni a ruhát! Akármilyen fűzős is.
2015. júl. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem is furcsa ez az egy óra öltözés... Persze szívesen fogadom a linket, köszi!
2015. júl. 12. 07:14
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem gombos ruhám volt (30 homb, amit horgoló tűvel kellett a fülekbe beakasztani) és hamarabb felöltöztem, mint a férjem :)

Ha nem ért hozzá az, aki öltöztet, akkor is max fél óra felöltözni és befűzni a fűzőt és megigazítani a szoknyákat.


Ha nem abroncsos a ruhád, akkor megoldható (vigyázni kell, hogy ne gyűrd meg, ne kerüljön rá alapozó festék, csillám stb), viszont abroncsosnál baromi kényelmetlen beülni a székbe, úgy hogy tudjon körülötted mászkálni a fodrász és a kozmetikus.

2015. júl. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!