Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Törvényileg engedélyezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Törvényileg engedélyezik másodunokatestvérek összeházasodását?

Figyelt kérdés
2008. aug. 26. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Igen, engedélyezik.
2008. aug. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Igen , csak asszem testvéreknek nem lehet, de unokatestvéreknek meg nem kéne, bár nekem az már mindegy, csak gyerektervezésnél nagyon kell gondolkodni!!!
2008. aug. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Másodunokatestvérek már összeházasodhatnak. Az más kérdés, hogy milyen gyerekeik lesznek, akiket aztán az államnak kell felnevelnie...
2008. aug. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%
Valaki írja már le nekem hogy pontosan mit jelent a másodunokatestvér. Mert az unokatestvért azt értem: a szülőm testvérének a gyereke. De a másounokatestvér az milyen?
2008. aug. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A másod unokatesód az a nagymamád tesójának az unokája!
2008. aug. 26. 21:45
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Jujjjj ez bizar.
2008. aug. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
a másodunokatestvér a szülőd unokatestvérének a gyereke
2008. aug. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%
Ez már olyan távoli rokoni szál, hogy nem kell hozzá semmiféle engedély. Az unokatestvéreknek kell engedélyt kérni, annál közelebbi meg nem házasodhat. Mondjuk pont tegnap mutattak a fókuszban egy sziámi iker párt, akik a fejüknél voltak összenőve, és a kiscsaj az unokatesójától lett terhes, de hát ti ennél távolabbi rokonok vagytok, szóval ennek már elég minimális az esélye, épp annyi, mint másnál.
2008. aug. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%
Törvényesen már házasodhatnak másodunokatestvérek. (A másodunokatestvér az, akivel közös dédszüleid vannak.) Az első unokatestvérek elméletileg nem házasodhatnak, de egyedi elbírálás alapján kérhetnek engedélyt az egybekelésre és még sohasem hallottam olyat, hogy ne adták volna meg ezt az engedélyt.
2008. aug. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2008. aug. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!