Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe kerül egy kb 40 fős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül egy kb 40 fős esküvő Tihanyban?

Figyelt kérdés
2008. aug. 22. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
44%

kérjél árajánlatot az ottani vendéglőktől, és megtudod.

neked van interneted, nekik meg van netes oldaluk és ímélcímük.


ha igazán érdekel, akkor célzottan keresel, és nem a vakvilágba teszed fel a kérdést.


már alig várom, h lepontozzak a kis drága primitív válaszolgatók :)

2008. aug. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

De miért jössz akkor erre az oldalra, hogy leugasd a kérdezőket? Ezt már több alkalommal tapasztaltam másoktól is, de nem nagyon értem a dolgot. Nincs mivel foglalkoznod? Ide azért írunk, hogy kérdezzünk, segítsünk egymástól, egymásnak. Hm???

A kérdezőnek csak azt üzenem, attól függ, milyen esküvőre gondolsz, milyen kajákra, hány fogásra, ne felejtsd el, hogy általában a díszítést is nektek kell csinálni, virágok, zenekar, a piát általában úgy szokták, hogy mindenki annyit iszik, amennyit akar, stb. - nagyon sok mindentől függ. Minden esetre ne számíts arra, hogy kevésből megúszod. Ha meg Tesco gazdaságos esküvőt csinálsz, kibeszélnek a vendégek.

2008. aug. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak üzenem, hogy nem vagyok kiváncsi rá, és a váleményére, ha ilyen bunkó, és nem akar segíteni, nem kell megnézni a kérdésemet! Vagy ennyire ráérsz?
2008. aug. 23. 17:06
 4/7 A kérdező kommentje:

Az esküvővel kapcsolatban annyira lennék kiváncsi, hogy drágább-e, mint máshol a templom, a házasságkötő terem, egy étterem, ill. egy szállás (tekintettel a Balaton közelségére, és hogy vonza a túristákat)! Szeretném, ha mindenki elégedett lenne, nem sok az a 40 fő, hogy rámenjen minden vagyonom! :)

Köszönöm a válaszokat! :)

2008. aug. 23. 17:13
 5/7 anonim ***** válasza:
23%

engem csupán az zavar, ha 1 ember tehetetlen béna.

próbáltam segíteni, adtam tanácsot.

sajnálom, ha te a mézes-mázos hangnemhez vagy szokva.

2008. aug. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyok béna! Az interneten már utánanéztem! Te hány oldalt láttál már, ahol árakat is írnak? Azért kérdeztem meg itt, hátha van olyan is, aki ott lakik a közelben, és esetleg tudja! De az imént írtam, hogy az ilyen kommentekre nem vagyok kiváncsi!!!

Ja és én nem sértegettelek!

2008. aug. 24. 23:02
 7/7 anonim ***** válasza:
53%

pedig igaza van. csak sajnos több a hülye ember mint az okos :P


[f816a0b97b7ea8f73d61ba72082b7ed6]

2008. dec. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!