Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a véleményetek? Nem "elavul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Nem "elavult" már ez az idézet?

Figyelt kérdés

Mi nem hirdetjük

Fennen, hangos szóval,

Csak te, csak én, örökké

és holtodiglan.

Mi megpróbálunk

csendben boldogok lenni,

lelkünk mélyén

őszintén, igazán

szeretni.

/Stendhal/


2014. szept. 25. 14:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Esküvői meghívóra?

Nekem fura, mert az esküvőn pont fennen, hangos szóval hirdeti ki a pár, hogy holtodiglan :D

Egyébként szép idézet, csak nekem nem illik a helyzethez.

2014. szept. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is pont ugyanaz jutott eszembe, mint az első válaszolónak.
2014. szept. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%
Ha idézel akor tedd idézőjelbe!
2014. szept. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Hát, igen, elég ellentmondásos. Egyébként nagyon szép idézet, de nem esküvői meghívóhoz való. :))
2014. szept. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
En is elavultnal erzem. Mar vagy tiz eskuvoi meghivot kaptam amin ez volt.
2014. szept. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem sem illik bele, ha nem hirdetnétek fennen, hangos szóval, akkor kéttanúsan lenne az esküvő hivatali időben, meghívók nélkül, egy nagyobb esküvő, ahova meghívó is van, ott meg eleve kell "hirdetni" a meghívóval, hogy eljöjjenek.
2014. szept. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%

Aki szerint elavult, az nem érti meg az idézet mondanivalóját.

Ez idézet a meghívón nem azt a célt szolgálja, hogy a vendegégek eljöjjenek, hanem az ifjú pár érzelmeit tükrözik.

2014. szept. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
88%
Nekünk csak egy kibővített "kéttanús" esküvőnk lesz, a gyerekeink lesznek még ott a tanúkon kívül. Csak egy utólagos értesítőt szeretnénk küldeni az ismerőseinknek, nagyrészt email-ben. Pont ezt az idézetet néztem ki hozzá.
2014. szept. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%
8-as, nálatok tényleg passzol.
2014. szept. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen szép idézet soha nem elavult, bár az igaz, hogy tényleg nagyon általános lett, esküvői meghívókba nagyon sokan ezt választják és talán én sem igazán pont egy meghívóban idézném. De ha nektek ez tetszik, ezt érzitek magatokhoz illőnek, akkor ez a lényeg.
2014. szept. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!