Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az eljegyzési gyűrűt most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eljegyzési gyűrűt most akkor melyik kézen is kell hordani?

Figyelt kérdés
Találtam egy fényképet a páromról és az ex barátnőjéről, és a párom bal gyűrűsujján van egy egyszerű arany karikagyűrű. Most akkor eljegyezték egymást?!?!?! Vagy házasok voltak?!?!? Arról csak kéne tudnom, nem??? Sajnos a lány keze nem látszik. Lécci segítsetek, tökre elöntötte az agyamat az ideg :D és nem tudok józanul gondolkodni..
2010. jan. 20. 08:27
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, házasok nem voltak, ha pedig annak a kapcsolatnak vége van, akkor semmi jelentősége nincs, hogy valaha jegyesek voltak-e. Nekem már kétszer volt jeggyűrű a bal kezemen, mégis mindkét kapcsolat már rég a múlté, a jelenlegi páromat nem érdekli, mi és ki volt őelőtte. Persze -mivel már évek óta együtt vagyunk-elmondtam neki, amikor szóba került, de ez nem befolyásolt semmit.
2010. jan. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

én megértem h b...ssza szerintem érthető...én két és fél eve vagyok a parommal, és ha ilyensmi kiderülne, hat nem tudom, nagyot esne a szememben s átértékelnék mindent:(

szivbol kivanom, hogy megtudjatok beszélni:)

2010. jan. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy "csak akármilyen gyűrű", mert nem nagyon hord semmi ilyesmit, egyedül van egy szép pecsétgyűrűje, amit még régen a szüleitől kapott, azt szokta hordani. ez meg egy sima egyszerű vékony arany karikagyűrű.
2010. jan. 20. 08:57
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Már nem hordja a gyűrűt, ez a lényeg, semmi más nem számít, múltja mindenkinek van.
2010. jan. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Tudtommal nincs kőbevésett szabály arra, hogy mikor melyik kézen KELL hordani! Tőlünk nyugatra az esküvő után a bal kezükön hordják a gyűrűt, mert ott a szívük. Szerintem ez tök szép szokás, ha egyszer lesz férjem én is ott fogom hordani...

Én azt javaslom beszéld meg vele! Csak ne rátámadva!

2010. jan. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne húzd fel ennyire magad. A második férjemmel 9 éve vagyunk együtt, az első feleségétől kapott egy arany medált,ami valóban egyedi. Akkor most tépjem ki a nyakából.A párod ujján meg nincs már karikagyűrű. Én ismerek olyat is, hogy első házasságából kapott arany karikagyűrűt is viseli. A lényeg veled van már három éve!!!!
2010. jan. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Neem, dehogyis nem akarok rátámadni. Már tegnap este is kérdezte, h mi a bajom, minden rendben, olyan kedvetlen vagyok.. akkor nem mondtam neki, de ma kénytelen leszek, mert úgyis kiszedi belőlem :)
2010. jan. 20. 09:09
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Előzőő vagyok

Helyes! Beszéljétek meg és minden rendben lesz! Tényleg mindnekinek van múltja, nyilván Ő sem tud Rólad MINDENT...

2010. jan. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Persze, nem tudhatunk egymásról mindent, de azért szerintem egy ilyet illik közölni a másikkal... Lehet, csak én fogom fel ilyen hülyén, de nekem nagyon szarul esik, pláne hogy nálunk 1-2 év múlva napirenden lesz a gyerekkérdés, és nem tudom mik a tervei el akar-e venni, vagy sem... Csak bánt, ennyi. Köszönöm mindenkinek a segítséget! Ki kellett ezt beszélnem valakivel :)
2010. jan. 20. 09:14
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Persze, engem is bántana! Ezt teljesen megértem! Remélem egy kicsit megnyugodtál, hogy "beszéltél" velünk! és csak ügyesen este!!! :)
2010. jan. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!