Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen vicces esküvői játékok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen vicces esküvői játékok vannak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Esküvőre megyünk jövő héten, és szeretnénk az ifjú párt 1-2 " próba" eléállítani!

Az ilyen tojás vezetés a nadrágon, és fafűrészelés nem jó, mert ilyeneket nem szeretnénk, hanem valami vicces játékot!


Várom az ötleteket!


2014. aug. 8. 23:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
En meg eletemben nrm halottam ilyenrol. Ha az en eskuvo.re jonne valaki aki eloalna azzal hogy marpedig ok kitalaltak egy jatekot es csinaljuk meg biztod kirohognem es nemet mondanek...
2014. aug. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel kiakadnék, ha nem terveznék ilyesmit, valamelyik vendég pedig előállna egy általa viccesnek vélt játékkal.. közölném az illetővel, hogy ha nem tetszik neki a lagzink, akkor nyugodtan távozhat. Vicceskedj szerintem a saját esküvődön.
2014. aug. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetertek az elozo kettovel. Ne csinaljanak nekem programot a sajat eskuvomon. Nem is ertem hogy kepzeled.
2014. aug. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Vidéki lagzikon volt szokás régebben. Menyasszonytánc alatt lehetett kérni azt ifjú pártól ilyesmiket. pl. gatya mosás, és a már említett tojás görgetés. Ebben a műfajban talán még az a legenyhébb, h szétöntenek egy zacskó aprópénzt, és össze kell söpörni.
2014. aug. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

meg vagyok lepodve,hogy az emberek nagyresze meg nem hallott ilyesmikrol.igen,videki lagzi lesz,es a parok eloszeretettel csinalnak meg minden feladatot,ezek vicces feladatok,nem olyanok amit nem szivesen csinalnanak,ha megsem,akkor szolnak elore,hogy meg veletlenul sem akarnak probat kialani.en ilyenekre gondoltam

[link]

2014. aug. 10. 22:31
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én hallottam ilyesmiről, és láttam is már.

DE! ha mi ilyet nem terveztünk, senki ne álljon elő hirtelen a semmiből azzal, hogy ez milyen jó móka lenne, mert az egész vendégsereg szeme láttára és füle hallatára küldöm el a halál f *szára, akárki is legyen.

2014. aug. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!