Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 7-10 kiló felesleggel még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7-10 kiló felesleggel még vállalható abroncsos ruha?

Figyelt kérdés
2014. jún. 23. 19:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Simán lehet abroncsos, csak maradj az A-vonalú ruháknál, és próbálj minél többet. Minden alkatra megvan az ideális fazon, nem mindegy, pl hogy vállban/derékban/csípőben mennyire vagy erős. Az fontos még, hogy ne csak a kísérőid mondják, hogy milyen csini, te is érezd, hogy "Na ez az!"... :)
2014. jún. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
75%

[link]


Én bevállaltam :) Mit vettem volna fel? Sellő ruhát? Nevetséges lett volna? Zsákot? Lehet, hogy jobban állt volna, de mégsem egy esküvői ruha. Hát választottam egy abroncsosat :) Meg lehet találni a megfelelőt :)


Most biztos le fognak pontozni, de akkor is ez van.

2014. jún. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
91%
12-es szép menyasszony voltál.Gratulálok! A homokóra alakot teljesen sikerült hoznod a boleróval és az abronccsal.
2014. jún. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
37%

13-as te ugye viccelsz? Minden rosszindulat nélkül úgy nézett ki szegény, mint a kötözött sonka vagy egy puffos sütibaba :(


Ilyen alkatra csak és kizárólag lenge szabású, mell alatt vágott ruhát szabadott volna választani, és pántosat. Az illető hölgy nemcsakhogy alacsony, de meglehetősen túlsúlyos is, nem csupán 7-10 kiló felesleg volt rajta. Iszonyatos mellélövés volt a ruha.


Nagyon kár, hogy sokaknak ennyi önkritikájuk nincs.


Persze megértem, ha valakinek ez az álma, és valóban így érzi jól magát, de közben azért kínos, hogy minden egyes szembejövőnek feltűnik, hogy ez azért nem az igazi...

2014. jún. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

14es, az biztos, hogy te is csak képen láttál molettebb menyasszonyt általad leírt ruhában...

Tudod, akinek van pocija, feneke, az ahogy táncol, ugrál, 'ugrál' vele együtt... na, az tényleg nem szép látvány.

Képen lehet, hogy jobban mutat, de a való életben nevetséges.

2014. jún. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Köszönöm a véleményeket :) Negatívat-pozitívat egyaránt. Valóban nem csak 7-10 kg volt/van rajtam, de nem is írtam. Azt sem mondtam, hogy ez volt az álomruhám. Azt írtam, hogy nem vehettem fel sellőruhát vagy zsákot. Az alkatomhoz képest választottam olyan ruhát, ami elfogadható volt. Hidd el, hogy nem sírtam el magam örömömben, mikor ruhát próbáltam, egy ruhában sem éreztem igazán az igen, menyasszony vagyok érzést. Találtam egy ruhát, ami tetszett, viszonylag jól is éreztem magam benne.

Próbáltam az általad említett ruhákat, és borzalmas volt. Gyakorlatilag úgy néztem ki, mint egy terhes kismama, a gond csak az volt, hogy nem voltam terhes.

Ezt sikerült kihozni belőle, és nagyon szép emlék az esküvőm, előtte kb. 6 évig nem hordtam szoknyát, nekem ez nagy megpróbáltatás volt. Ettől függetlenül életem legszebb napja volt, akik ismertek, így szerettek, tudták, hogy nem úgy fogok kinézni, mint egy topmodell :D

Végigbuliztuk az egész estét :)


Viszont köszönöm a véleményt, de érdekelne, hogy szerinted milyen lett volna ideális :) Linkkel. Mert bizony valóban úgy van, hogy a ruha ápol és eltakar, főleg tánc közben :)

2014. jún. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem írni, hogy önkritikám van, sajnos én is látom, mit sikerült elérnem az elmúlt évek alatt. De az esküvőm szervezésekor anyukám sajnos beteg volt, intenzíven feküdt a lagzi alatt is, sajnos ilyen súlyos volt, pont nem is érdekelt, hogy egy tökéletes ruhát találjak :)
2014. jún. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Igen. Én 165 cm magas vagyok, van rajtam 10kg plusz (65 kiló vagyok, 55 voltam "fénykoromban", annál kevesebbel gebének nézek ki), így 40-es ruhaméretet hordok, ami nem hinném, hogy a "bálna" kategória, mint azt páran megfogalmazták.

Én is abroncsos ruhát választottam és jól áll. A fazonnal lehet csalni. Nekem a hasamon és a fenekemen látszik főleg a súlyfelesleg, ezért olyan fazon néztem, ami ezt a részt nem emeli ki. Körbe kell nézni, mert abroncsos és abroncsos közt is van különbség. Én is próbáltam olyan fazont, amiben úgy néztem ki, mintha 20 kg felesleg lett volna rajtam, és olyat is, amiben egyáltalán nem látszott a túlsúly :)

Még egy jó tanács: vigyetek fényképező gépet és minden ruhát fotózzatok le rajtad, mert nekem is volt olyan, hogy élőben, tükörben marha jól mutatott, fotón viszont rettenetesen.

2014. jún. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én egy dolgot nem bírok a molett menyasszonyokban: Ha pánt nélküli ruhát viselnek.

Sajnos a kölcsönzőkben nincs igazán más választék. Amikor a duci felkarok kilátszanak az esküvűi ruha alól az nagyon sokat kövérít. Sok kölcsönzős még dícséri is,hogy milyen jó. Közben úgy néznek ki fölülről mint Ursula a strandon. A duciknak melltámaszra is sokszor szüksége van, amihez kell hogy pántja legyen a ruhának. De boleróra vagy ruhaujjra nagy szükség van hogy ne kötözött sonkának túnjenek.

2014. jún. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!