Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő, ennyi ennivaló (vacsor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő, ennyi ennivaló (vacsora + éjféli étek) elég? Nektek hogy volt?

Figyelt kérdés
A vacsora alkalmával leves, a sültes tálak több féle körettel, salátával, illetve az étteremtől nem kérnénk desszertet, hanem az általunk hozott sütik lennének. Éjfélkor töltött káposzta és a torta.
2014. máj. 20. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a mennyiség megfelelő, akkor ez a választék jó lesz szerintem. ;)
2014. máj. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom,hogy vacsira jobb lenne,ha a sültek mellé valamilyen fogás még társulna.Esetleg egy vadas,vagy vmi pörkölt tésztával.(Gondoljatok olyanokra,akik nem eszik a sülteket.)

A többi szerintem jó,a sütis ötlet kimondottan tetszik! :)

2014. máj. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Éjfélkor szerintem már felesleges a torta. A vacsorát max. 11-ig felszervíroznám(beleértve a tortát is,pláne ha valami irdatlanul nehéz, krémes cucc), és hajnaltájt csinálnék egy kis korhelylevest,az rendbe teszi az átbulizott éjszaka utáni, másnapos gyomrot.
2014. máj. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
szerintem a sültek mellé kéne valami még, én ezt igy keveslem.
2014. máj. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is sültes tál lesz és tökéletesen elég lesz. Nálunk lesz töltött, rántott és kemencében sült husika is. Mellé lesz rántott karfiol, petrezselymes krumpli és grillezett zöldségek.
2014. máj. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem simán elég, még sok is, de a legtöbb családtagom és barátom irdatlan mennyiséget bír enni ilyen alkalmakkor. Ez így a vacsoránál gyakorlatilag leves, főétel és desszert. Ennyi nálunk egy átlagos hétvégi ebédnél is van. Felénk úgy szokás (és a mi esküvőnkön is úgy volt), hogy a húsleves után töltött káposzta volt, utána a sültes tál, majd a sütik. Később a torta és éjfél után marhapörkölt, illetve lehetett még enni a töltött káposztából és a sültekből is. Az is jó megoldás, ha a leves előtt van egy előétel, pl. húsos palacsinta.
2014. máj. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk volt cézár saláta, leves, sültek, köretek, többféle süti, torta. Éjfélkor a maradék sültekből hidegtálat csináltak, utána töltött káposzta volt. Iszonyú sok volt, senki sem tudta végigkóstolni az egészet. Hajnalban bedobozolták a maradékot, és minden vendég vitt egy dobozt. A fele kaja elég lett volna, pénzkidobás volt.
2014. máj. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!