Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Budapesten keresek marcipán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

VikiToth kérdése:

Budapesten keresek marcipán figura készítőt, vagy olyan helyet, ahol nagy a választék (és nem dobok hátast az áraktól). Létezik ilyen? Létezik az, hogy egy torta 10 ezer forint, a marcipán rá 6000? Nevetséges.

Figyelt kérdés

2013. okt. 29. 14:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A tortank 25e volt, rá, nem marcipán, hanem műgyanta párunk volt, az 4000 plusz a szalagot 500 ért is én vettem meg...

A 25 ezres torta bevonásához 1,5 kg marcipánt használtak fel..


A nászpár ára adott (ha veszed, ha csináltatod)

A torta ára , pedig a mérettől, díszítettségtől, ízétől függ..


Úgyhogy létezik

2013. okt. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ui


Figura készítőktől én eddig csak hasraesni tudtam:( drágán dolgoznak

2013. okt. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Teljesen elment a kedvem az egész tortázástól, egyszerűen azt érzem, hogy egy nagy lehúzás az egész. Azért, mert esküvőre lesz, dupla annyiba kerül. Nem vagyok hajlandó 5-6 ezret kiadni egy marcipán figuráért, akkor inkább nem lesz rajta nászpár.
2013. okt. 29. 14:37
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos maga az alapanyag is drága, ha mandulából van. Elkészíteni a figurákat pedig kézzel lehet, és hát az meg már művészmunka, nekem kb. 1 napi munka lenne ilyet elkészíteni, gondolom neked is. Akkor add hozzá a készítő órabérét és a 27% áfát. Már nem is olyan sok a 6000 Ft. A mi esküvőnkön nem volt torta, voltakép nem kötelező, vagy lehet tenni rá műanyag babát, galambot, mást is.
2013. okt. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A leghíresebb a Szamos Marcipán, melynek vannak boltjai Budapesten is - persze az igazi Pilisvörösváron van.


Az árai elég magasak, de messze ez a legjobb minőség, és azért nem 10.000,- Ft a torta, és főleg nem 6.000,- Ft rá a marcipán!

2013. okt. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tudsz 6000 forintnál olcsóbb nászpár marcipán figurát? Én elég sokat keresgéltem a neten és nem találtam. (vagyis egyet, 5000-ért)
2013. okt. 29. 15:47
 7/12 anonim ***** válasza:

Azt hiszem


[link]

2013. okt. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha belevesszük az alapanyagot, a kézi munka óradíját, az adót, járulékokat és úgy általában mindent, nem sok érte 6000 forint sem. Nem tudom, mennyi idő megy el egy nászpárral, de ha mondjuk csak 1-2 óra is, akkor már érthető az ár. Főleg, hogy még választékot is szeretnél (ezeket mind el kell készíteni, és ha nem veszi meg senki, mehet egy idő után a kukába, mert lejárt szavatosságú élelmiszert nem forgalmazhatnak), így különösen nehéz olcsót találni.
2013. okt. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Épp ezt az oldalt néztem az előbb. Már csak az a kérdés, hogy ők készítik-e, vagy rendelik. Nekem igazából olyan nászpár kellene, ahol a vőlegényen western kalap van. Fel fogom hívni ezt a cukit.
2013. okt. 29. 16:08
 10/12 anonim ***** válasza:
Én annak idején egy cukrászüzemtől rendeltem egy frakkos, csokornyakkendős pocakos, kopasz, szakállas éneklő figurát, mondjuk, mint a Pavarotti. Megrajzoltam a fejét, elküldtem e-mail-ben, és képzeld, még hasonlított is rá. Sajnos nem tudom, hogy kik voltak ők, és arra sem emlékszem, hogy hogyan találtam rájuk, de az újpesti Horváth Cukrászdába szállítottak és ott vehettem át én is a figurát. Nagyon meg voltam elégedve vele, ez 7 éve volt és 3600 forintot fizettem érte. Nekem megérte:) Érdeklődj a Horváth Cukrászdában, egy telefon lehet, hogy Neked is megéri:)
2013. okt. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!