Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jövö juniusban lesz az esküvön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jövö juniusban lesz az esküvönk. Mikor kezdjek el ruhákat nézegetni, próbálni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 13. 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
már most !
2013. aug. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%

holnap

vagy decemberben

vagy áprilisban

vagy amikor akarsz

2013. aug. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nézegetni, tervezgetni, = álmodozni, elképzelni lehet akár már most is!

Próbálgatni szerintem elég április-május, mivel addig még lesz egy tél, sokat változhat az alakod, a testalkatod, felesleges már most konkretizálni és egyetlen darabhoz kötni = kiválasztani a ruhát és a kiegészítőket!

2013. aug. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
November... Október utolsó hetében érkezik az új kollekció...akkor mg meglesz mi den az ideiből is, és akövetkező is, sokkal nagyobb választási lehetőség
2013. aug. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak akik normális választ adtak!az az egy aki nem az meg be...hatja! :-)
2013. aug. 13. 17:30
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
de kultúrált menyasszony vagy, az angyalát...
2013. aug. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

nem hiszem h annyira csunyát irtam volna!

normálisan kérdeztem valamit,amire használhato válaszokat vártam volna.

azért kérdeztem meg mert gondolom sok olyan van itt akinek már volt ilyen tapasztalata.

2013. aug. 13. 17:48
 8/11 anonim ***** válasza:
Pedig de, csúnyát írtál. Csak nehogy a menyasszonyi ruha üzletben az eladóhölgyet is elküldd melegebb éghajlatra, ha neked nem tetsző ruhát mutat... Ezek után nem lepődnék meg. Amúgy menjél ősszel, igaza volt annak, aki írta, hogy akkor érkeznek az új kollekciók. Valamint nekem most 40 fokban nem lenne kedvem boltról boltra járni, öltözni-vetkőzni-izzadni felváltva. Télen pedig azért nem jó, mert akkor meg 6 réteg ruhát kell levedleni minden üzletben. Ősz és tavasz ideális szerintem erre. De szerintem fél évvel az esküvő előtt már legyen meg a ruha. És ha megvan, onnantól kezdve figyelj arra, hogy ne hízz, ne fogyj. Múltkor olvastam egy kérdést, ahol a menyasszonynak az esküvő előtt egy héttel jutott eszébe, hogy 10 kilót hízott, mióta ráigazították a ruhát... Ehhez is rengeteg ész kellett.
2013. aug. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Előtet kb. 4-5 hónappal max. Nem kell túllihegni, rengeteg szalon van és ruha, úgyis megtalálod az igazit!
2013. aug. 14. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Abba. Igaza van az utolsónak, és képzeld én egy szalonban voltam, mert votl egy kinézett ruhám, végül nem az lett, nem azért mert nem votl szép:)

De nem kellett továbbmennem, egy nap egy szalon ennyi


De szerintem nem is lihegtem túl a dolgot és azért...

Általában vagy tetszik valami, vagy nem... A testalkatom átlagos, az összes ruha amit próbáltam szinte semmi alakítást nem igényel, nem vagyok nádszálkarcsú, mégis a sellő fazon is jól ált (huh de nagyon kényelmetlen...nem lehet menni benne;)) így azt hiszem könnyebb dolgom volt, mint egy túl veékony nagyon kismellű, vagy egy teltebb menyasszony esetében..


4-es

2013. aug. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!