Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jegygyűrűt, egy életre, de miből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jegygyűrűt, egy életre, de miből?

Figyelt kérdés

Arany, ezüst, platina kizárt, ami szóba jöhet: nemesacél, orvosi acél, titán vagy wolfram.

Szerintetek melyik a legszebb? Melyik a legtartósabb? És melyik marad tovább szép? Köszi előre is!



2013. aug. 3. 16:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem van nemesacélgyűrűm (nem jegygyűrű, csak sima) és eddig tartósnak bizonyul (2 év).
2013. aug. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Csak egy kérdés: az arany és az ezüst miért kizárt? Platina azt megértem az rettentő drága.
2013. aug. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
17%
Ezüst még jó, hogy kizárt, egy év alatt megfeketedik a víztől... Fehérarany nagyon szép! Nekem amiket te írtál, annyira nem tetszenek.
2013. aug. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
mekkora keretből?
2013. aug. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Nekünk ezüst van de nem feketedett meg. Ha látod h mattul bekened fogkrémmel. rajtahagyod kicsit és egy régi fogkefével megdörzsölgeted :) És már olyan mintha új lenne.
2013. aug. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

utolsó,

nekem nem használ, csak ha ékszerész szedi le...

nem a jegygyűrűm, hanem egy másik, de így nem is hordom...


a titán és az orvosi fém nem ugyanaz?


amúgy ezt választanám,

2013. aug. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én évek óta hordom az ezüst gyűrűmet, abban mosogatok, fürdök, de ugyanolyan szép fényes, mint mikor kaptam.
2013. aug. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

Hát én nem tom hogy ti nektek milyen ezüst gyűrűtök van, de nekem van egy teknős-gyűrűm az ujjamon, ezüst, és soha nem feketedett be. Éjjel-nappal hordom, mindenhol matatva és csillog-villog.

Ezüstnek meg tuti, ide van beleütve a 925, mert másra allergiás vagyok ^^ és a tojástól besárgul :D

Szóval, nem tom mi a bajotok az ezüsttel :D

2013. aug. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Titánt vennék. Mi kb 1 hete vettük meg a nemesacél karika gyűrűinket, gyönyörű, csilli-villi de pici, apró karcok már vannak rajta...
2013. aug. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mi is vagy titánban gondolkodunk vagy a wolfram-ban.


Úgy tudom a wolfram kicsit tartósabb, úgy értve hogy mindig szép fényes marad apró karcok sem lesznek rajta.


Én megmondom őszintén sajnálok kiadni gyűrűkre 100 ezreket. Ráadásul csak én fogom használni, mert a párom nem ékszeres egyáltalán, ráadásul a olyan a munkája is hogy nem lehet a kezén gyűrű.


Tök mindegy miből van az a karikagyűrű.

2013. aug. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!