Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ilyen 50 fős társaságnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen 50 fős társaságnak érdemes lagzi?

Figyelt kérdés

Bár fiatalok vagyunk, sosem szerettünk táncolni és bulizni a párommal. Egyszerűen ilyen típusok vagyunk.

Az esküvőnkön összesen 50-en leszünk, ebből max 30 ember, aki táncolna (többiek idősek vagy kisgyerekek), de ők is inkább szerények, csendesek, visszahúzódóak. Ennyi emberrel is lehet nagy táncos bulit csapni? Érdemes ezért zenekart hívni? Vagy elég lenne egy vacsi is?


2013. júl. 18. 09:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%
Buli nélkül nem esküvő az esküvő. Szerintem.
2013. júl. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
Azért zene legyen :) Az alap szerintem.
2013. júl. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Vacsi közben mennének a kedvenc zenéink CD-ről. Csak tényleg nem vagyunk táncos típusok, szerintem max 10 fő lenne, aki táncolna, és ezért sajnálnék zenekart hívni 200 ezerért. Ha tudnám, hogy jó buli lesz, akkor mondjuk egy percig nem gondolkodnék, legyen-e lagzi...
2013. júl. 18. 09:52
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem CD-ről jövő zenére is lehet táncolni :)
2013. júl. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
hát ha zenekart nem is, de jó sok zenét szerezzetek be, és nyomassátok CD-ről :) Mi is kb. 52-en voltunk, ritka volt, hogy egyszerre többen legyenek a parketten 25-nél, mégis nagyon jó volt a hangulat :) szerintem érdemes :)
2013. júl. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
39%
10 táncolós ember + élőzenés vacsora nem igaz, hogy nem ér meg néhány tíz ezrest. Keress olcsóbban, ha nem engedhetsz meg 200-at, de nehogy már ez ne legyen elegendő indok.
2013. júl. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Sajnos a kedvenc számainkat (Republic) a környékünkön csak egy zenekar tudja normálisan eljátszani. A múltkor voltunk ismerős lagziján, a zenekar még a szövegét sem tudta rendesen a Republic számoknak...
2013. júl. 18. 09:59
 8/15 anonim ***** válasza:
71%

Nem kell feltétlen nagy zenekar. Néhány fős is elég. De ennyi embernek jó a DVD is. Csak feltétlen legyen tánczene, és mulatós zene is. A mai fiatalok zenéjétől a vendégek nem fogják jól érezni magukat.

Voltam olyan esküvőn, ahol nem volt mulatós és tánczene. Vacsora után a vendégek többsége hazament.

2013. júl. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
32%
Még annyit: a lakodalomban NEM az ifjú pár kedvencét kell játszani, hanem olyant, amit a vendégek szeretnek! Ti vagytok a vendéglátók, és az illem azt kívánja, hogy a kedvükre tegyetek.
2013. júl. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi lagzi címén egy laza, bográcsozós, grillezős délutánt szervezünk egy cserkésztáborban ősszel. Mi sem vagyunk táncolósak, zene majd megy lejátszóról. Mindenkit megkérünk, hogy ne öltözzön ki, és hozzon egy tál édes vagy sós sütit vagy innivalót nászajándék helyett.


Sok boldogságot kívánok nektek!

2013. júl. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!