Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Varratott már valaki méretre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Varratott már valaki méretre menyasszonyi ruhát a Kati Szalonban Veresegyházán?

Figyelt kérdés
2013. júl. 10. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
varratni nem, de többször is volt onnan ruhám, maximálisan elégedett vagyok.
2013. júl. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! És mernél varratattni is?
2013. júl. 10. 20:58
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Egyik ismerősöm idén varratott ott, meg volt elégedve úgy hallottam.
2013. júl. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
mernék persze. eddig szalagavatós ruha(2) és koszorúslány ruhám volt(3) onnan, mind tökéletes volt. Teltebb alkat vagyok de még így is találtak. Sógornőmnek és pár barátnőmnek is volt onnan ruhája, mindenki elégedett. Én nagyon ajánlom őket
2013. júl. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :) És kb milyen árban varrnak?
2013. júl. 11. 08:02
 6/7 anonim ***** válasza:
hát a koszorúslány rucik 15-20 között a szalagavatósók vannak 15 ért és pár 30 ért a menyasszonyi meg háát 30-40től a csillagos égig..:)
2013. júl. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Lehet, hogy már nem aktuális, de én 2012-ben varrattam náluk menyasszonyi ruhát. Mivel akkor már a várandósságom 34. hetében volt, így nem klasszikus esküvői ruhát varrattam, de attól még álomszép lett. :-) Gyorsan, szépen, pontosan dolgoznak és nagyon kedvesek. A ruha 32e Ft-ba került.
2014. márc. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!