Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő előtt, hány hónappal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő előtt, hány hónappal érdemes lefoglalni a zenekart, helyszínt stb?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 25. 11:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha főszezonban esküdtök, akkor akár egy évvel hamarabb is érdemes, mert a jó helyeket/szolgáltatókat hamar lefoglalják. Ha főszezonon kívül, akkor ráér kicsit később is. Mi márciusban esküdtünk (tehát bőven főszezonon kívül), a ruhán kívül (mert azt előbb megvettem, csak szűkíttetni kellett rajta) 3 hónap alatt szerveztünk le mindent, és bőven elég volt!
2013. ápr. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod!

Augusztusban lesz majd az esküvő (nem idén, jövőre) csak informálódok, hogy majd mit, mikor és hogyan csináljunk.

Várom a további válaszokat!

2013. ápr. 25. 13:00
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy augusztusi hónapban volt, és a helyszín után a zenekart foglaltuk le elsőnek, pont egy évvel hamarabb. Mi ragaszkodtunk egy bizonyos zenekarhoz és biztosra akartunk menni.
2013. ápr. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez tök vicces, nekünk júniusban lesz az esküvőnk, 2hete kezdtük el a szervezést, mindenki azt mondta, hogy 2hónap alatt lehetetlen megszervezni, már majdnem minden megvan. Menyecske ruha, cipő, öltöny és a süti hiányzik csak:-D
2013. ápr. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Fotográfusként, írtam erről egy (két) blogbejegyzést (értelemszerűen inkább a fotósra kihegyezve a dolgot, de a többiekre is igaz), az egyikből idéznék most:


"Mivel a népszerűbb szolgáltatók akár már szezonokra, évekre előre be vannak táblázva, érdemes időben elkezdeni a keresést és utánajárni a kiszemelt fotográfusoknak (ez esetben bármilyen szolgáltatónak). Nagyon bosszantó tud lenni, ha úgy érzed megtaláltad az igazit, de aztán az árajánlatkérő e-mailedre érkező válaszban az első, a legutálatosabb mondat, amit menyasszony olvashat: “Sajnálom, de az adott dátum már foglalt a naptáramban.”. "


A dolog másik része, hogy a szolgáltatók nagy többsége foglalót kér, így a költségek egy részét már most kiegyenlíthetitek, jobban eloszlanak, kevésbé érzitek meg azokat. Akit érdekel és küld egy privát üzenetet, annak szívesen elküldöm a linkeket a teljes bejegyzésekhez, de itt "reklámozni" nem szeretnék.


Sok boldogságot! :)

2013. ápr. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is augusztusban volt, kisvárosban, és mi decemberben kezdtük, és a zenekarról lecsúsztunk, a helyszínről lecsúsztunk, szóval egy iskola ebédlőjében maradt hely, mivel sokan lettünk, és egy másik zenekar jött, akik annyira nem voltak jók. A fotóst mi csak vagy két hónappal korábban foglaltuk le, amikor bejelentkeztünk az anyakönyvvezetőhöz. Mondjuk ott is mondták, amikor először jártunk ott vagy 4 hónappal a kiválasztott idő előtt, hogy ráérünk még, jöjjünk vissza később. Mikor később visszamentünk, akkor már volt olyan, aki hamarabb be volt írva, így egy órával csúszott minden, de még belefért. A templomnál nem volt gond, mert mindig oda jártunk, és nem volt abban a hónapban másik esküvő ott. Sok boldogságot! Ja, és a ruhát is vagy 3 hónap alatt találtam meg, és több városban is keresgéltem. (42-es NAGY méret vagyok, és csak a régi típusok voltak jók rám. egy 36-38-as méretet könnyebben találsz.)
2013. ápr. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó előtti vagyok, persze, nem azt akartam ezzel mondani, hogy a fotós a legfontosabb, viszont én azt javaslom, hogy tartsatok egy fontossági sorrendet és azt követve haladjatok. Van akinek a fotó a legfontosabb és javarészt Ők az én célközönségem, ezért írtam amit írtam. Van akinek teljesen mindegy milyen képek készülnek róla, így ez sincs kőbe vésve. :)


Sok boldogságot!

2013. ápr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván az fő szempot hogy hàny személyes lesz. Mert 20 fős helyszínt könnyebb talàlni mint 100 főset.

Én azt mondom neked hogy januárba foglald le, kb az esküvőkiállítások idején. De ha bármi konkrét dolog van amit mindenképpen szeretnétek akkor azt már ma lefoglalhatjátok. :-)

2013. ápr. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
A jó szolgáltatókat bizony egy évvel előtte már meg kell keresni és ha mást nem de előszerződést kötni de rögtön le is lehet foglalni. Vőfélyt, zenekart, videóst - operatőrt, helyszínt és fotóst is. A lényeg, hogy mindenkivel írásos szerződést kell írni!
2013. ápr. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Max 50 főre számolunk, a helyszínt még nem tudjuk, hogy hol lesz érdemes majd tartani, még nem ismerjük az árakat, nyáron akarunk szétnézni, hogy hol mnnyi lenne majd és ha úgy van lefoglalni.

Zenekar már megvan, hogy kiket akarunk, őket idén nyár-ősz körül biztos felkeressük.

2013. ápr. 26. 11:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!