Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen meglepetéssel készültet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen meglepetéssel készültetek (ha készültetek) a párotoknak az esküvő napjára?

Figyelt kérdés
Szeretnék neki valami meglepit mert úgy hallottam ő is készül nekem,de nem tudom mi legyen az.Olyan nehéz!:(
2009. szept. 12. 13:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

En mindenkit megleptem valamivel ez eskuvomon( szuleim testvereim es a parom szuleit is), igy a parom sem maradhatott ki.Mivel mi ezt nem komoly dolgonak fogtuk, fel csak annak, hogy ez mindenkinek bizonyitek arra, hogy sok ev utan is szeretjuk egymast, igy az ajandekot is elvicceltem.

Suttettem Neki egy soroskorso tortates atadtam Neki mint utolso legalis soret a hazas elet kuszoben.

Ugye minden ferfi attol fel, hogy a kedves lanybol akit elvesz egy hazi sarkany lesz.Igy elvicceltem ezt a dolgot, hogy tudja es a baratai is tudjak, hogy az eskuvonktol nem valtozik meg semmi.

De tevedtek....kulfoldre koltoztunk (nem az en otletem volt) es most varjuk a kis tronorokost, igy ha akarnam se tudnam elkuldeni sorozni a ferjecskemet :D

2009. szept. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!