Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Aggteleki cseppkőbarlangban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggteleki cseppkőbarlangban esküvő? Valaki volt már?

Figyelt kérdés
2013. febr. 6. 21:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A mi esküvőnk ott volt a barlangban 2006-ban. Mi a kérdés?
2013. febr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem bántad meg? Tapasztalatok? Honnan mentetek oda? Mármint hol volt a lagzi? Mennyit kellett onnan utaznod? Mennyibe került akkor? Köszi!
2013. febr. 6. 21:25
 3/14 anonim ***** válasza:
39%
Miért jó egy barlangban esküvőzni? :D
2013. febr. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Voltál már ott egyáltalán? Tudod te milyen szép és a zenével meghitt az egész!
2013. febr. 6. 21:32
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

én már voltam, de nem tudnám elképzelni ott az esküvőmet, imádom a cseppkőbarlangokat, de életem nagy eseményét nem egy sötét helyen képzelem el

ettől függetlenül, ha neked tetszik az ötlet, akkor valósítsd meg

2013. febr. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
Ott csak kislétszámú esküvőt érdemes tartani, én még nem jártam ott soha, de gondolom egyrészt sok ember el se férne. De ami még fontos, hogy egyes embereknek nyomasztó lehet egy barlangban, van aki nem szereti a föld alatti, szűkös helyeket, bezártságérzete lehet, van akiben félelmet is kelthet, szóval nem tanácsos ott házasodni, max. pár fő előtt, akikről tudod, hogy nem fogják magukat rosszul érezni.
2013. febr. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam már többször a barlangban, és gyönyörűszép, de meg sem fordulna a fejemben ott tartani az esküvőnket. Olyan sötét, nyirkos és hideg.

Egyébként, szerintem sokan elférnétek odabent, de biztos nem lenne jó hosszú időt odalent tölteni csinos ruhában. Vagy nem tudom, ha ti ott szeretnétek, akkor tartsátok ott, hisz ez a ti nagy napotok!!

2013. febr. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
33%
Én nem tartanám, mert nem "vállalnék felelősséget" azért, hogy egy-egy okos rokon összetapogatja a cseppköveket vagy ilyenek.
2013. febr. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Srácok, ott egy teljes, reflektorokkal bevilágított koncertterem is van.
2013. febr. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

1-es voltam.

Az esküvőnk márciusban volt, így a barlangban még picit melegebb is volt akkor, mint kinn (kb. 10 fok). Nekem a geológia és ásványgyűjtés nagy hobbim, a férjemmel pedig sokat barlangászunk.

Lehet saját zenéket vinni (CD-n), sőt akár még együttest is, persze nem mulatós bandára gondolok, hanem esetleg egy kamarazenekart vagy vonósnégyest (nekünk ezt már nem volt időnk sajnos megszervezni). A barlangnak gyönyörű az akusztikája. A mi esküvőnk kicsi volt, összesen kb. 50-en voltunk. A koncertteremben még elfértek volna sokkal többen is, ha jól emlékszem, max. 200-250 fő a befogadóképessége. 50ezer Ft-ot kellett fizetni, ebben benne volt egy 1 órás vezetett túra is a barlangban. Az aggteleki anyakönyvvezető adott össze bennünket ott a barlangban, azaz ez nem egy "úgy csinálunk, mintha most házasodnánk", hanem tényleg ott és akkor írtuk alá a papírokat.

Ruhával kapcsolatosan: én nem fehérben házasodtam, hanem sötétzöldben, szóval ebből a szempontból sem hagyományos esküvő volt. A barlang alja bizonyos részeken nedves, kicsit sáros, így vigyázni kellett a ruha aljával és az uszállyal. Utána a barlangtól néhány méterre lévő szálloda éttermében volt az étkezés, díszítést ők csináluk, menüt előre egyeztettük, nagyon finom és rengeteg volt, nagyon baráti áron. Fejenként kb. 2500 Ft, nem vicc! Italokat fogyasztás alapon külön fizettük, italt nem lehetett vinni, de az is elág baráti volt. Sokan nem ittak alkoholt a társaságból (idősek, gyerekek, sofőrök). Mondjuk a szálló amolyan szocreál hangulatú, de nem volt rossz ez a retro érzés, és a személyzet tényleg nagyon kedves és segítőkész volt. Lehetett volna zenekart és vőfélyt is vinni, nekünk nem volt, zene CD-ről szólt.

Mi Budapestről mentünk, de a család egy része ott lakik Miskolc környékén, ill. még a Dunántúlról is jöttek a férjem családtagjai. Nem aludtunk ott, visszajöttünk Pestre estére, de a szállodában lehetett volna.

2013. febr. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!