Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol lehet Budapesten titán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet Budapesten titán karikagyűrűt venni? Van olyan ékszerüzlet ahol titán gyűrűt is értékesítenek nem csak arany meg ezüst kapható?

Figyelt kérdés
Nem internetes oldalon szeretnék rendelni hanem személyesen elmenni felpróbálni kiválasztani.Ja és nem is egyedileg készíttetni méregdrágán.
2013. febr. 1. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezzel én is igy vagyok...vagy legalább meg tudjam nézni...ha minden igaz,járok is Pesten a hétvégén,megnézném,kiváncsi vagyok...
2013. febr. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
2013. febr. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon poénos vagy kedves kettes válasz adó.Gondolod hogy nem azzal kezdtem.De netem nem találok olyan üzletet ezért mertem megkérdezni.Meg hát nincs minden ékszer üzletnek honlapja.Neten csak webshop,meg magán ékszer készítő van fent titán karikagyűrűre.
2013. febr. 1. 12:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Igy van,és a nemesacélt is annyiért készitik mint amiböl egy egyszerübb aranypár is kijönne....de szeretnék én is végre titánt látni élőben,mert a netes képek csalókák!
2013. febr. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor te másik Google-t nézel, mert én találtam 5 boltot is kapásból, mindegyiknek van budapesti telephelye. Na mindegy, nem nekem kell a gyűrű.
2013. febr. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ok,de akkor miért nem linkeled be azokat a boltokat???
2013. febr. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mert közbe rájött hogy webshop és attól lehet budapesti telephely ahova a cég be van jegyezve.Vagy azért mert ő sem talált csak írta.

De ezek szerint itt ilyet nem lehet kérdezni.

2013. febr. 1. 17:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi vidéken vagyunk,de épp a napokban láttam karikagyürüt amit nem vettek be zárás után a kirakatbol,tehát nem arany...utánajárok hogy milyen anyag.
2013. febr. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!