Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen esküvőt ajánlanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esküvőt ajánlanátok egy olyan párnak akik több, mint 10 éve együtt élnek, és van 2 kisgyerekük?

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 13:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak a pénztárcátoktól és az ízlésetektől függ, meg attól, hogy hívők vagytok-e.

Ja, és az esetleges rosszindulatú hozzászólásokkal ne törődj(etek), templomban is esküdhettek, ha ez nektek fontos, csak rosszindulatú emberek ítélkeznek ilyesmi felett.

2013. jan. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát mi nem 10 hanem 7 év után házasodtunk , polgári volt csak, mert nem vagyunk hívők, de zenével, pezsgővel ugyanúgy, utána egy ebéd, majd a közelebbi rokonokkal hazamentünk kerti partizni és ünnepelni.

Nagyon jó nap volt :)

2013. jan. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%

Amilyen jól esik.

Mondjuk én nem pártolnám ilyen esetben a fehér ruhát meg a fátylat (nekem se lesz, 7 év után esküszünk meg, csak polgári), de ha neked az a szíved vágya, akkor nyugodtan. Ez a nap rólad, rólatok szól.

2013. jan. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Amit te szeretnél.

Mi 7 év együtt járás után tavaly esküdtünk. A férjem kis esküvőt akart, én meg rendes menyasszonyi ruhát, zenekart, esküvői tortát , fotóst. Szóval úgy ahogy a nagykönyvben meg van írva.

Az egyik válaszoló írta hogy nem pártolná a fehér ruhát. Én meg pont úgy voltam vele hogy fiatal vagyok ( 25) és nem akarok kihagyni semmit.

Szóval ez az egész teljes mértékben tőletek függ. Ha vágysz a nagyobb esküvőre, akkor tedd azt. Ha nem szereted a felhajtást akkor legyen kicsi. Vagy tengerparti. Bármi.

2013. jan. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%

Amilyet csak szeretnétek :)


Én nagyon aranyosnak tartom gyerekes esküvőkön, mikor a kisgyerek viszi a gyűrűpárnát pl. :)


Egyébiránt meg legyen játszósarok a lagzin, aztán ennyi.

2013. jan. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is aranyosak a gyerekek az esküvőn :)

Legyen olyan, amilyenre vágytok! Ha kicsire, kicsi, ha nagyra, nagy :) A gyerekeknek tényleg nem árt egy-két játék, szinező, stb. :) de tényleg csak ennyiben tér el :) Sok boldogságot!

2013. jan. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia! Mi a 11. évfordulónkon házasodunk, pár hét múlva. Eddig azért sem történt meg, mert nem szeretjük az ilyen felhajtást. 4-en leszünk, és nem tartunk semmilyen bulit sem. Ja, és nekünk is van már gyerekünk. :)
2013. febr. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Micsoda hülyeség ez....most komolyan az évek számától függ a fehér ruha? Miért, akik egy év járás után esküdnek, azoknak még elhiszik hogy nem feküdtek le, vagy mi? Ugyan már...képmutatás.
2013. febr. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
23%

Minél szolidabbat. Fölösleges álszenteskedni, rongyot rázni, bohóckodni nagy esküvővel, amikor már van két gyereketek. Mindig lesz "jóindulatú" aljas rokon, aki elsüt egy-egy roppantul ízléstelen és aljas "viccet", és ehhez kivárja azt a pillanatot, amikor a lehető legnagyobb fájdalmat tudja okozni. (Tapasztalat.)


És szerintem fölösleges pénzkidibás is a nagy hajcihő. Költsétek inkább magatokra és/vagy a gyerkőcökre, rokonok és egyebek etetése-itatása helyett. Szerintem.

De tégy, ahogyan jónak látod. :)

2013. febr. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát, valami szépet, ami tetszik a párnak. 10 év után már igazán megérdemelnék! Minden csak attól függ, mennyit szeretnének rákölteni és hogy milyen az ízlésük.


A gyerkőcöket is be lehet szervezni, pl. szórhatják a rózsaszirmot meg ilyenek, ha elég nagyok hozzá. Az én esküvőmön az unokatestvérem kislányai (8 és 3 évesek) voltak a koszorúslányok. Szórták a rózsát, aztán a rizst, és a mai napig mondják, hogy én voltam a legszebb menyasszony a világon, meg hogy milyen szép volt az egész, pedig semmi extra nem volt benne, de egy gyereknek, főleg egy kislánynak mindig nagy élmény az ilyen. De persze csak akkor, ha nyitott rá, a testvérem kislánya (5 éves) pl. mondta, hogy ő nem szeretne koszorúslány lenni, azt is elfogadtam. Ő elég visszahúzódó gyerek, senki se erőltette rá. De az esküvőről neki is szép emlékei vannak, szerinte is szép volt, jót játszott a többi gyerekkel, meg tetszett neki, hogy táncoltam velük, stb.


Szóval nem tudom, hogy konkrétan az esküvő stílusára lennél-e kíváncsi, vagy arra, hogy legyen-e lagzi és hasonlók. Ha szeretnének, legyen. Biztos van valamilyen elképzelésük. Csak azért, mert már 10 éve együtt vannak, nem kell két tanúval lezavarni, ha nem erre van igénye a párnak.

2013. febr. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!