Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen kiadásokra kell számíta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kiadásokra kell számítani egy átlagos falusi esküvő (+lagzi) megszervezésénél?

Figyelt kérdés
esküvő
2012. dec. 3. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyen lesztek mert csak egy 6 fogásos vacsora + sütemények azért + a torta + zenész azért nem kis pénz na meg a sok alkoholról nem is beszélve. Én 500 000 ft alatt nem kezdeném el a lagzit megtartani és 50 fő kb. + még a menyasszonyi ruha ami megint nem olcso attol függ új vagy használt . Ha csak szűk családi kör és nem tul iszákosak akkor szerintem meg lehet 200 000 ft bol is csinálni attol függ ki mennyit szán rá mennyire díszít milyen autót bérel.
2012. dec. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

na akkor sorban:


- menyaruhát olcsón is lehet nagyon szépet venni, legyen mondjuk kiegészítőkkel együtt (fátyol, cipő, kistáska, ékszer - de van, ahol adják a ruhával) 50.000

- öltönyt a vőlegénynek mi vettük, de át kellett alakítani. Az öltöny, mellény, nyakkendő, zsebdísz, 2 ing 27.000Ft

- virágok anyós által kedvezményesen lettek véve, így "csak" 30.000 volt, de volt bőven, ha nem akarod annyira nagyon díszíteni, akkor te is kijöhetsz 30.000ből

- fodrász, sminkes, körmös vidéken egy 10esből kihozható, vagyis +10.000

- meghívókat én pauszra nyomtattam itthon, szalaggal átkötve. 1 db papírra 2 meghívó fért, 20ft volt egy A4es pausz, plusz kellett 30méter szalag, annak is kb. 30ft métere, legyen mondjuk 30ft darabja+a nyomtatás

- ültetőkártyákat is itthon gyártottam, pillangósat, egy lapra 6db fért, egy (dombornyomott, színes) lap 65Ft, vagyis darabja kb 10Ft a nyomtatással együtt

- vettünk még lufikat a Metroba, kb. 1000ft-ért

- a díszítésünk bordó és fekete volt, vettem bordó szalvétát, felhengerítve fekete szalaggal átkötve kb. 30Ft darabja

- a főasztal elé feltettünk bordó futót W alakban lógatva (ezt az étterem adta), a fehér abrosz és a bordó anyag közé pedig lógattunk karácsonyfa égősort, fehéret

- szertartás nálunk csak polgári volt, 16,000+egy pezsgő

- kaja+pia 4300Ftra jött ki, a 120 emberre 473,000ftot fizettünk étteremben

- sütit azt a család sütötte, nálunk ez a szokás, a menyatorta ajándék volt pontos árat nem tudok, de egy 3 emeletes fondanttal bevont tortánk volt, 10-12 ezerért

- bort és rövidet bevihettünk, a bor és a pálinka házi volt, 30.000ért vettünk még mellé jégert vodkát meg krémlikört, cherryt

- fotósunk 50.000ért volt, beállított, polgári meg utána csoportképek, de ha jött volna a lagzira is, az is csak +10.000, és nagyon jó képek lettek

- a videósunk 60.000et kért, őt nem ajánlom, bár a munkája nem lett rossz, de a hozzáállás... na mindegy


így hirtelen ennyi jut eszembe


nekünk 120főre megállt 850.000ft-ban állt meg


remélem segítettem :)

2012. dec. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!