Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van olyan polgármesteri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan polgármesteri hivatal ahol hétköznap is tartanak esküvőt?

Figyelt kérdés

Jövő nyárra tervezzük az esküvőnket, Augusztus 20.ára. Akkor van az évfordulónk és ez egy keddi napra esik. Néztem a 19. és a 10. kerületi polgármesteri hivatal honlapját és azt írják hogy csak szombaton van esküvő a 10. kerületben pedig szombat és vasárnap.


Egyébként a vőlegényem is kell az időpontkéréshez?


2012. dec. 3. 12:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Hétköznap van esküvő.

De aug 20 nem hétköznap,hanem nemzeti ünnep,nem tartható akkor esküvő (ahogy karácsonykor és jan 1-én,márc 15-én sem,akkor se ha szombat)


Kell a vőlegényed az időpontkéréshez,személyi,lakcimkártya,tanuk neve,adatai

2012. dec. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez biztos? Augusztus 20án sehol nem tartanak?
2012. dec. 3. 13:03
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez tuti biztos, törvény van róla. A legtöbb helyen lehet munkanapon is, de augusztus 20-án sehol sem.
2012. dec. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nincs az a polgármesteri hivatal, aki titeket Aug.20.-án fogadna, mivel az ünnep! Tehát nem munkanap. Anno mi is szerettük volna ezt megjátszani, nem jött össze. Sógornőmék is évfordulón akartak esküdni, csak az volt a bibi, hogy ott meg Dec. 25.-ére esett volna, és ők sem tudtak akkor. Most a kettő között nincs különbség, mert mindkettő ünnep, lényegtelen, hogy éppen hétköznapra esik.
2012. dec. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Teljesen biztos
2012. dec. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ohh dejó nekünk. :( Köszönöm a válaszokat!


Kell keresnünk egy másik dátumot. :(

2012. dec. 3. 13:54
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem azért érdeklődjétek meg! Én voltam már aug. 20-án esküvőn (templomi és polgári!)
2012. dec. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, de "ünnepnap" nincs.
2012. dec. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Templomit biztosan lehet akkor, esetleg polgárinál azt lehet, hogy előző nap vagy bármikor aláírjátok a könyvet a hivatalban és tartotok egy ceremóniamesteres álesküvőt 20-án. (Persze szerintem az nem az igazi, de sokan csinálják.)
2012. dec. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem szeretnénk lagzit, se felhajtást. Úgy terveztük hogy egy tök átlagos polgári 2 tanúval, semmi extra, aztán pár barátunkat megvendégeljük nálunk.


(Bocsi, nem tudom hányadik válaszoló) Hol voltál 20án esküvőn? Bp vagy vidék? És ez mikor volt?

2012. dec. 3. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!