Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Manapság átlagosan mennyi egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság átlagosan mennyi egy főre az éttermekben a kaja/pia lagzikor?

Figyelt kérdés
Szerényebben, középkategóriás helyen. Úgy 60-an leszünk és jövő szeptember a dátum...
2012. nov. 28. 19:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mintha én írtam volna a kérdést, ugyanezek az adatok :D Nálunk Hajdú-Bihar : 10500-14500 átlagban,ebben átlagban már benne van a dekor, ami kb 1000Ft/fő, de sok helyen nincs benne az édes sütemény.
2012. nov. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 eNerdzsy ***** válasza:
100%
Inkább megkérdezném konkrétan 3-4 jónak tűnő étteremben, ami érdekel, mivel pontosabb választ tudnak adni, és ezután döntenék.
2012. nov. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

:) Az elég húzós...

2. válaszoló, másképp nem is lehetne ezt csinálni..., de egyelőre csak tájékozódni próbálok. ;)

2012. nov. 28. 19:40
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
6-8 ezer.
2012. nov. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
26%

5000-ezer a legolcsóbb díszek nélkül. De gondolom ez ilyen falu végi étterem lehetett. Ennél olcsóbbat nem találsz.

Mi is úgy terveztük anno a párommal, h inkább rendelünk pl menüt 600 vagy 1000 Ft-ért egy étteremből és bérelünk egy pincért/felszolgálót vagy megkérünk erre valakit és kint a kertünkben nyáron megtartjuk a lagzit. Szép nagy telek 20-30 ember akiket mi szeretünk kényelmesen elfér.

2012. nov. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok! Elfelejtettem írni, hogy azokon a helyeken ahol ezeket az árakat kaptuk, terembérleti díjat nem kell fizetni. Vigyázni kell a kisebb éttermekkel, ahol nagyon olcsón adják a kaját és piát. Persze vannak nagyon jó helyek olcsón, csak nagyon jól körbe kell nézni.

Olcsóbb éttermeknél buktató lehet: szervízdíj, nincs dekor, a menű, vagy italfelhozatal nagyon gyenge, ezek azért nagyon megdobják az árakat.

Nekünk most a nyerő 13 000/főre jön ki.

Ebben benne van: dekor, helyszín, külső szertartás helye, ehhez, gyűrűpárna,gyertyák, hangosítás, vacsora:leves, főétel, 6 féle sültes tál, savanyú 3 féle köret, gyümölcssziget, éjféli menü, felszolgálás, korlátlan italfogyasztás, 7 féle tömény, 3 féle likőr, sör, bor, kávé, rostos, szénsavas üdítők+ ásványvíz+ adnak egy szobát is nekünk:DMivel pénteken lesz az esküvőnk így kapunk 10 %kedvezményt is.


Ti mennyit szántok az esküvőtökre?

2012. nov. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Még nem tudjuk, de én minden forintot sajnálok rá, a házra költeném... :D :S
2012. nov. 28. 20:27
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Megértem:D Én is majd szörnyet haltam mikor kiszámoltuk a végét. Nagyon sok pénz egy szép napért az biztos.
2012. nov. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Megoldás a kéttanús esküvő, és szűk családi vacsora.
2012. nov. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Lagzit szeretne a párom, mindenképpen... Tiszteletben szeretném tartani. De anyagiak függvénye is lesz, az biztos, vagy lesz vagy nem... :)
2012. nov. 28. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!