Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit vegyek, vagy mit adjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek, vagy mit adjak ilyen esküvőn? Elég rendhagyó lesz.

Figyelt kérdés

Szóval csak polgári esküvő lesz, templomi nem. És a polgári után a Dürer kertben lesz buli. A meghívón az áll, hogy nem kérnek semmit, annyival segítsünk nekik, hogy amit ott fogyasztunk, azt mi álljuk.

De üres kézzel akkor sem akarok menni...ötlet?


2012. aug. 24. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha külön kérik, hogy senki ne vigyen semmit, akkor nem kell erőszakkal vinni valamit.
2012. aug. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez de jó ötlet! :)

Tetszik, hogy sem magukat, sem másokat nem akarnak külön költségekbe verni. Szerintem sem kell vinni ilyen esetben semmit, menj el, annak fognak a legjobban örülni! :)

2012. aug. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne vigyél semmit, mert zavarba hoznád azokat, akik tényleg nem visznek, és lehet, hogy a házasulandók azért írták bele a meghívóba, mert tudták, hogy nem mindegyik ismerősük engedheti meg magának.
2012. aug. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

ebben az esetben én sem vinnék, hisz tulajdonképp nem kerülsz nekik semmibe, hogy a saját fogyasztásod fizeted.


ha mindenképp akarsz, akkor én nem az eskire, esetleg előtte-utána adnék nekik vmit, de ilyen apróságot, hogy üveg bor a fényképükkel, 'gratulálunk' felirattal, vagy csináltatsz nekik egy fotókönyvet... pénzfüggő.


már csak azért sem vinném oda, mert a többi vendég, akik valóban megfogadták, amit kértek tőlük, kínosan érezné magát.

2012. aug. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nekünk nem régen volt az esküvőnk, és mi is külön kértük minden vendégtől, hogy ne hozzanak se tárgyi, se pénzbeni ajándékot, több ok miatt is. de szinte mindenki mégis hozott (ráadásul irreálisan sokat) és baromi kellemetlenül éreztük magunkat akkor is, meg azóta is. alig várom hogy visszaosztogathassuk nekik a kapott összegeket a saját esküvőiken, mert ugye ezeknek az ajándékoknak úgyis csak ez a sorsa - ugyanazt amit kaptál vissza is adod. csak azt nem értem, hogy ezt egy tizedannyit érő cuccal miért nem lehet eljátszani, miért kell egymást túllicitálni, meg menőzni, úgy hogy beleszakad.
2012. aug. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam, hogy veszek nekik ajándékba 1-2 kupont:)

Tudjátok, vannak mindenféle jópofa akciók, hogy pl. 3000 forintért megveszed, és akkor adott étteremben 6000 forintot le lehet fogyasztani.

Hm, szerintetek?

2012. aug. 25. 09:19
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem, ha nincs vendéglátás, akkor nincs ajándék se...

inkább csak valami igazán apróság, egy kedves képeslap,gratuláció...


A kupon... :) először azt hittem olyan kupon, hogy jöhetnek hozzád palacsintázni, vagy vigyázol a kutyájukra nászút alatt..., az viccesebb, eredetibb:)


Az egyéb kuponnal mi már jártunk úgy, hogy sose használta el az illető és kidobott pénz volt. :(

Nem mindenki örül az olyan ajándéknak, ami kötöttségekkel jár, de Te jobban ismered őket.


Az ilyen gratulálós kuponos képeslapot pedig átadhatod a polgári után, amikor a puszizkodás van:)


Nagyon mellékesen jegyzem meg, én úgy érzem, hogy az ifjú párnak, mint ünnepelteknek, legalább egy rundot illene állnia:)sőt én egy kis pogácsát sem sajnálnék a vendégeimtől:)

2012. aug. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, az ifjú párnak bőven szép ajándék, ha a vendégek maguk állják a kaját. Ez nekem nagyon fura, én biztosan nem így csinálnám, hanem hogy ajándék helyett pénzt adjanak inkább, de amennyit gondolnak és nem amennyiért esznek...
2012. aug. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én akkor max egy csokor virágot vinnék a mennyasszonynak, vagy tényleg egy üveg bort az ifjú pár fényképével. De a bort, előzőleg odaadnám a csokrot azt lehet az esküvő alkalmával is... :)Majd megírod mi volt?
2012. szept. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!