Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lánybúcsút szervezünk és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lánybúcsút szervezünk és vicces feladatokat szeretnénk gyűjteni de nincs ötlet, nektek van?

Figyelt kérdés

Ne ivósat és semmi erotika de frappáns és vicces lehet akár szivatós is. Bármi ötletet elfogadunk és kvízt is szeretnénk írni a vőlegényről ami nehéz, legalább 10 kérdést szeretnénk a menyasszonynak feltenni. köszönjük előre is.

DMC



2012. aug. 10. 14:28
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

A kvízes dolog jutott nekem is az eszembe. Néhány hete egy étteremben voltunk, ahol leültek a lányok és nagyokat beszélgettek közben jött a kvízes dolog. Ötletes volt. Bár elég rossz megoldást választottak, mert a kérdések sem voltak egyszerűek és minden rossz válasz után inni kellett egy felest a menyasszonynak. A végére szépen becsiccsentett, míg a többiek józanok maradtak. Minden kérdést alaposan kiveséztek. Az ötlet jó, csak csiszolni kell rajta.


pl.: hogyan vélekedik bizonyos dolgokról, mi volt rajta amikor megismerkedtek, hol voltak először együtt nyaralni, mi történt ott,ami legemlékezetesebb maradt számára, és ilyenek

2012. aug. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én már szerveztem leánybúcsút és ezek a játékok jöttek be a legjobban.


Az egész ötletet egy emlékkönyv köré szerveztem: előre mindenkinek körbeadogattam, hogy írjon + rakjon bele valami emléket a menyasszonnyal (voltak fényképek, szárított virágok, rajzok stb mikor megkapta, nagy sírás lett belőle). Aztán a bulin ebbe a könyvbe kerültek a beírások/események stb. Szóval egy szép emlékcsomag készült belőle.

0. Jelenlevőket bemutatni (mivel nem ismeri mindenki a másikat) és hogy miért szereti őt (ez elég megható lett)

1. WC papírból és ragasztóból menyasszonyi ruhát kellett csinálnia

2. bekötött szemmel kezébe adtunk dolgokat és ki kellett találnia mi az (a körömlakk egyből ment, de a pelenkánál elakadt...)

3. babát bepelenkázni hagyományos pelenkával

4. kvíz természetesen (elején könnyebb, aztán nagyon szivatós kérdésekkel)

5. egy szív formájú kisebb kirakót csináltattunk a fényképükkel és azt kellett kiraknia

7. vettünk egy palettát és ecsetet, festéket és le kellett a jelenlevőket festenie 10 perc alatt (ez is egy szép emlék)



De a legjobbak az utcai játékok voltak:

1. petrezselyemárulás: különféle dolgokért ad petrezselymet, nem csak pénzért (volt aki lejárt buszbérletet, tollat, kulcstartót stb adott)

2. egy pasit rávenni, hogy kifesse a körmét

3. pasikat rávenni, hogy írjanak az emlékkönyvbe valami jókívánságot.

Mi még azzal megfejeltük, hogy hidrogénes lufit is adtunk a kezébe és úgy kellett az emberekhez odamennie. :-)


Ruhában pedig megállapodtunk mindenki fekete-fehérben és a menyasszony volt csak színesben + kapott hatalmas lufikat a kezében. Így azért mégsem "idétlen" jelmezben/feliratú pólóban kellett rohangálnia.


Remélem segítettem.

2012. aug. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
És még valami, az itatás tényleg nem egy jó ötlet. Mi boros kólát (jól felhigítva) itattunk vele így csak az este végére lett spicces a menyasszony a többiekkel együtt.
2012. aug. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen további ötletek is várunk ezek nagyon jók :))))
2012. aug. 10. 14:56
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

lehet háziasszony teszt, hogy mennyire jó háziasszony bekötött szemmel fel kell ismernie a konyhai dolgokat:)


vagy olyat is hallottam, h éjjel a város legfrogalmasabb részére, pl villamos sinre tejszinhabbal ki kellett fújnia hogy "szeretlek (ide a vőlegény neve) és az emberek bámultak rá és jókat nevettek :D


akkor lehet neki csinálni egy szalagot mint a szépségkirálynőknek csak ráirni hogy "menyasszony" és azt kell hordania miközben az utcán csinálja a dolgokat:D


vagy pl 5perc alatt el kell mesélnie pl 2-3 vicces-cikis sztorit ami velük történt meg mióta együtt vannak, ha nem tud akkor kap büntetést pl az utcán kell táncolnia, vgay ilyesmi :D

2012. aug. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

14:57es vagyok, nézd itt sok minden van:

[link]

2012. aug. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

ilyet találtam ezek jók:


szivecskéket kell ragasztani a menyasszony polojára és el kell adnia jóképű pasiknak az utcán:D


1perc alatt óvszert kell húzni 1 banánra


tejszínhabos-banán evős verseny 1percen belül:D


a polojára 5perc alatt pl 10 nevet és teloszámot gyüjteni pasiktól 1 szórakozóhelyen:D


szórólapot osztani az utcán bizonyos időn belül X darabot férfiaknak "segitség jövőhéten férjhez megyek" felirattal

2012. aug. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jézusom, és mi van ha a menyasszony nem szeretné ezeket megcsinálni? Én tutira kiakadnék egy ilyen leánybúcsún, tudjátok ki mászkálna az utcán... Dehát nem vagyunk egyformák. :)
2012. aug. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
2012. aug. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

hát...nekem csak jövöre lesz a lánybucsum...de alig várom...a lányok biztos h ezer szivatos dolgot megcsináltatnak velem..igaz mi örültek vagyunk és bevállalok bármit...ha lud legyen kövér:D sztem nagyon jo dolgokat leírtak ide...de jo ha ismered a menyasszonyt, hogy mit vállal be...

23L

2012. aug. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!