Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a véleményetek a tengerpart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a tengerparti esküvőről?

Figyelt kérdés
Jövő nyáron lesz az esküvőnk. A tengerparton szeretnénk a szertartást és vacsorát is megtartani. Szerintetek mennyire zavarná a női vendégeket, hogy ott nincs olyan nagy és szép mosdó, mint egy étteremben? Az olaszok elég sznobok, mellesleg nekem sem nagyon tetszene, ha egy esküvőn mobil wc lenne.....
2012. aug. 6. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
97%

Úgy tartsátok, hogy legyen a közelben egy étterem, ahová beugorhatnak pisilni, és az étteremnek adtok ezért vm kis pénzt.

Engem inkább a pára zavarna: rám tapadna a ruha, a hajamból csorogna az izzadtság, és ez így elég kellemetlen. A cipők telemehetnek homokkal...

2012. aug. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon szép lenne szerintem! Amúgy meg olyan cipellőt kell választani amibe nem megy bele a homok. Ja és feltalálták a szőnyeget is! :-)
2012. aug. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Héééé! Én nem írtam, hogy nem tetszene! Sőt! :) Csak én mindig a kritikus pontok felől közelítem meg a témát.
2012. aug. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amilyen szép lenne, annyi hátránya van a tengerparti esküvőnek. Azt hiszem ez is csak a filmeken néz ki jól, nem egyszerű kivitelezni. Az éttermi mosdó "bérlése" a legkézenfekvőbb megoldás, de valahogy ez sem tetszik....
2012. aug. 6. 20:38
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
tengerparti étteremben a vacsi, elötte az szertartás meg valami kihaltabb szép partszakaszon?ez így nem jó?
2012. aug. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De de!!! Én is ilyesmire gondoltam! Köszönöm a válaszokat :)
2012. aug. 6. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!